Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a családommal...

Hogyan tudnám a családommal megszakítani a kapcsolatot, hogy soha többé ne találjanak rám, mintha halott lennék?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Elmész, és nem mondod meg, hova. Ha kerestetnek, és a rendőrség megtalál, akkor sem kötelesek elmondani nekik, hogy hol vagy, csak annyit, hogy élsz.

Ez persze csak akkor áll, ha már nagykorú vagy.

2013. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megtettem én is, nagyon egyszerű. Keress külföldi munkát, töröld magad facebookról is és válts telefonszámot. Persze csak a nagykorú vagy
2013. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésből kiderül, hogy elég kis korú vagy még. Egy-két veszekedés miatt még ne hidd azt, hogy ezzel minden jobb lesz. Nekik úgy is igazuk van. 19 évesen már rájöttem.


Ha, elmész se lesz jobb. Dolgoznod kell, suli minden. Mellé ha csak dolgozol életed végig szar melón fogsz dolgozni. Ha, csak nem lány vagy. Vagy vmi csoda gyerek.


Legalább így ki tanítattnak és jobb lesz a sorod. felejtsd el inkább amire készülsz jobban jársz. Pár nap után úgy is feladnád a külön életet.

2013. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is úgy, hogy nagykorú leszel. 18 év után azt teszel, amit akarsz. Ha úgy akarod, akkor a szomszéd városban is élhetsz, és hiába találnak rád: ha te nem akarsz velük kapcsolatot tartani, akkor számukra nem létezel. Hiába írnak, hiába telefonálnak, hiába keresnek akár személyesen is - soha nem jelzel vissza. A leveleiket olvasatlanul és felbontatlanul visszaküldöd egy borítékban. Ha bélyeget sem ragasztasz a levelére, akkor a portót is ők fizetik: garantált, hogy hamar befejezik a levelezést.
2013. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

3: Azért, mert te gyengségből vagy gyávaságból, vagy a amgánytól való félelem miatt hamar feladtad, nem kell elkeseríteni a Kérdezőt.


Én nem adtam fel, pedig mondhatom, hogy irtózatosan kegyetlen családom volt. Keresni kel egy szakembert, aki segít leválni lelkileg is a beteg családról és önálló, felnőtt emberé lenni. Csak akarni kell.


És igen, nagyon kemény dolog család és szülők, rokonok és testvérek nélkül élni, de még keményebb olyan rossz családban maradni, ahol nagyon-nagyon hideg az otthon melege.

2013. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elmész külföldre nevet változtatsz, törlöd magad a közösségi oldalakról, eldobod a régi számod. De ez nagy gonoszság lenne. Feltéve ha a családod nem örűltekből áll akik egész nap részegen dorbézolnak vad orgiákat szervezve. Vagy ha esetleg téged használnak box zsáknak.
2013. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

3? Ez nekem szólna 4.?


Én nem voltam gyenge se gyáva. Nekem nincs ilyen gond itthon. Szüleim rendesen dolgoznak. Nem panaszkodhatok semmire. Nem isznak, nem drogoznak. De, a kérdező még azt se írta le, hogy mekkora otthon a gond. Már ha van. Akkor nyilván valóan nem fogok olyan tanácsot adni amit később megbánhat. Logikus gondolkodással mindenki így gondolkozik szerintem. Mert ANYA-APA csak EGY van.

2013. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* 5.?
2013. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!