Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egy idegbeteg állat. Mit...

Apám egy idegbeteg állat. Mit lehet tenni? Semmit?

Figyelt kérdés

Amikor ideges (nagyon gyakran), akkor folyton káromkodik, üvöltözik, rajtunk vezeti le! Mindenbe beleköt, b@szogat.

Ha valami leesik, akkor már "mi a k*rva g*ci anyádért estél le te f@sszopó", és még sorolhatnám...

Képes még az állatokkal is így beszélni, múltkor felrúgta a macskát, mert nyávogott neki egyet!! Közben persze káromkodott folyamatosan!

Undorítóan, ocsmányul beszél, hánynom kell tőle!


Ilyenkor legszívesebben akkora pofont adnék neki, hogy a fal adja a másikat, mégis mit képzel ez az ember?? Nincs olyan mondata, amibe ne káromkodna! Volt, hogy k*rvának nevezett, aztán meg h*lye voltam, amiért megsértődtem ezen..


2013. máj. 9. 17:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukáddal beszélj először, hogy Te nem bírod ezt, menjetek ketten beszélni vele.

Ha elkezdi őt védeni, akkor meg irány (c nem jut eszembe mi a neve, szóval ahol a gyerekek érdekeit nézik, ha veszélyben érzik magukat, meg akik nevelőszülőket keresnek az árváknak meg ilyenek.)

Erre csak kinyitja anyud a szemét, mondhatod neki, hogy félsz tőle és nem akarsz félelemben élni, és azt is nyugodtan, hogy utálod..

2013. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Mondd, hol emlitettem hogy a családomon vezetem le? Tanulj meg olvasni.

Nem vezetem le senkin, épp ezért fojtom el, vagy robbanok ki de ugy, hogy senki ne szenvedjen miatta.

Nőlj fel, majd meglátod, hogy nem fenékig tejfel az elet...

2013. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Én is ilyen vagyok"

Talán te tanulj meg olvasni és egy értelmes mondatot leírni! Te is ilyen vagy, tehát te is a családodon vezeted le a feszültségedet. Pont. Az már más, hogy mit akartál volna leírni..


Különben semmi mentség nincs ilyen viselkedésre. De bezzeg a felnőtteknek lehetnek óriási problémájuk, fiatalabbaknak meg nem.. :) Érdekes. Örülj neki, hogy fiatalon semmi hatalmasat nem éltél át.. :)

2013. máj. 9. 20:01
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Több mindent megértem mint te, kislány! Nemi erőszaktól a bántalmazásig mindent. Ugyhogy elnyomhatod magad szerintem. Áhh, falhoz dobálom a labdát, úgysem fogod fel, amígy anyuci-apuci fényesre nyalja a kis hátsódat, de majd ha jol sejhajba qur az élet, rájössz, hogy igazam van.
2013. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jah mert pont az látszik itt mennyire kinyalják neki..húzz már el innen inkább azt máshol mártírkodj..
2013. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Magasrol sz@rok az eletedre!
2013. máj. 9. 21:59
 17/20 A kérdező kommentje:

Kulonben akar egy megeroszakolas sem mentseg arra, hogy egy idegbeteg vagy es megkeserited masok eletet.

De tenyleg martirkodj csak, bar engem egy cseppet sem erdekel.

2013. máj. 9. 22:01
 18/20 anonim ***** válasza:
eleve hülyeség, az ember olyanokkal létesítsen kapcsolatot, akik fontosak neki annyira hogy bármit megtenne értük, olyannak csináljon gyereket akiért az életét adná, nem hogy verni, meg idegbetegnek lenni. Lenne annyi felelőssége. Ha valaki annyira problémás, hogy nem tud emberek közt megélni, ne létesítsen kapcsolatot emberekkel. Ha meg vágyik a szeretetre meg a törődésre, neki is meg kell adnia függetlenül a múlttól, meg bármitől. Az a szerencsétlen pont nem tehet róla. Ne mások legyenek a hibásak a te életed, a te sorsod miatt.
2013. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kretenek:D és ez Magyarország:D
2013. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sehol se normális, az embernek a családja az élete, más nem fogja támogatni, más nem fog mellette állni elfogadni őt.
2013. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!