Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan laknak még 27 évesen...

Sokan laknak még 27 évesen otthon vagy az totális gáz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Bátyám 32 éves,és még itthon lakik!

Szerintem nem gáz

2013. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
A mai világban elég nehéz önálló életet kezdeni,nem gáz.
2013. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne gáz? Akkor gáz szerintem, ha az embernek ennyi idősen semmi társasági élete nincs, se munkája, se sulija, se semmije. De abból is fel lehet állni. Amilyen sz@r ez a világ, szerintem sok ilyen kisiklott életű ember van.
2013. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
72%
Ez sok mindentől függ. Én 27 éves vagyok de már van egy férjem és egy 2 éves kisfiam. Így elég gáz lenne bármelyikőnk szüleinél élni. Ha még egyedülálló vagy és senkinek nem kényelmetlen az, hogy még otthon laksz akkor semmi baja nincs vele. Ha viszont a szüleidet zavarja akkor ideje lesz elköltözni...
2013. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy érzem kötelességem elköltözni,mert addig nem tudok "felnőni" úgy igazán míg nem kezdek egyedülálló életet.
2013. máj. 7. 12:00
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Gáz.

De nem a 27 évesre nézve, hanem a mindenkori kormányra nézve, hogy itt tart az ország.

Régen lúzer volt, ha valaki 27 évesen nem lakott külön lakásba, a saját családjával.

Ma már egyre természetesebb, hogy a fiatalok hiába tanulnak, dolgoznak, nem tudják megalapozni az önálló életüket.

2013. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, és a szülői házban lakom.

Nem engedhetek meg magamnak mást, de nem is lenne okom rá: megvan a magánszférám, egy saját emelet. Értelmetlen lenne, hogy én elmenjek egyedül valahova, és apukám meg - szintén egyedül - ottmaradjon a nagy házban.

2013. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Én annak idején 20 évesen már külön éltem albérletben. A fiam 21 éves még velünk el.. Engem nem zavar. Bár ő mondja hogy 25 évesen már külön akar élni..Ha nem sikerül neki akkor sem fogom kidobni, addig marad ameddig akar, de nem úgy hogy egész nap semmit nem csinál és csak vakargatja a himbilimbijét. Akkor tanuljon vagy dolgozzon..
2013. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

A mai világban nagyon nehéz a megélhetés egyedül, úgyhogy nem gáz. Akkor gáz, ha valaki meg is tehetné, hogy elköltözik, lenne is kivel és mégis a szülők nyakán akar maradni.

Meg azért jóval 30 felett ha valaki még csak nem is vágyik önálló életre, az már kicsit furcsa.

2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Akkor gáz, ha valaki lustaságból nem költözik el, mert megerőltető lenne számára saját magáról gondoskodni, és inkább a szülein élősködik.Elvárja, hogy kiszolgálják, eltartsák, míg ő egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, nem ad bele se kajába, se a rezsibe, mert szerinte a szülei dolga, hogy eltartsák, hisz nem ő akart megszületni. Ugyan akkor megkövetelni, hogy akkor és azt csinálhasson, amit akar, hisz Ő már felnőtt.


Na ez a totális gáz. És manapság rengeteg ilyen van.

2013. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!