Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, a barátom 37...

20 éves vagyok, a barátom 37 éves, de otthon egyszerűen nem fogadják el hogy én vele vagyok együtt, pedig még csak nem is ismerik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja találkozgatunk, a családom még nem is találkozott vele, de máris ítélkeznek és szidják.

Tudom hogy elég sok a korkülönbség,de akkor is bánt hogy ilyen felfogásúak (nem csak a szüleim, hanem mindenki, még a fiatalabb rokonaim is) és esélyt sem adnak neki..

Hogyan tudnám megpuhítani őket?


2013. máj. 3. 19:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen egy 17évvel idősebb férfival... én sem fogadnám el, ha a lányom lennél. Nagyon sok a 17 év.
2013. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 év múlva még mindig együtt lesztek, akkor addigra megszokják.
2013. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%
Majdnem az apád lehetne. Nem értem, mit esztek ti az ilyen idős férfiakon.
2013. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
#1, tudom hogy nem kevés, de azért szerintem legalább egy esélyt adhatnának neki és nem kellene egyből ítélkezni úgy hogy még csak a nevét tudják meg a korát, sosem látták, azt sem tudják hogy néz ki és a többi.. Nem hiszem hogy ebből a 2 infóból azért olyan messzemenő következtetéseket le lehetne vonni..
2013. máj. 3. 19:12
 5/40 anonim ***** válasza:
74%
Felnőtt ember vagy. Nem a családodnak kell elfogadnia őt, hanem neked.
2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%

Azért 17 év korkülönbséggel kicsit túlzás azt kijelenteni, hogy majdnem az apja lehetne.. És nem hiszem hogy direkt a nála sokkal idősebb pasik társaságát kereste, nyilván így alakult, a szerelem vak ugyebár. :)

Szerintem is idővel megpuhulnak, ha látják hogy tartós a kapcsolat (feltéve ha az lesz) és hogy boldog vagy (feltéve ha az leszel:).

Ne erőltesd még ezt a dolgot, elmondtad nekik, de várj még a bemutatással, hadd ízlelgessék-emésztgessék a tényt, azért 17 év tényleg nem kevés, de nincs is feltétlenül van halálra ítélve.

2013. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%
Fura, de ha nem házas (!!!!!), ne aggódj semmin, ti döntitek el, együtt mAradtok-e:)
2013. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem házas. :)
2013. máj. 3. 19:28
 9/40 anonim ***** válasza:
66%

37 éves, és már temetnétek. Ilyenkor nem írnak ide 37 éves férfiak, akik kikérnék maguknak? Marha idös, ja. Sok férfi még negyven körül is olyan éretlen, hogy hajmeresztö. Elárulok valamit: ennél nagyobb korkülönbséggel is rengeteg boldog kapcsolat, házasság létezik.


De már látom elöre, hogy ezt a kapcsolatot is megmérgezik majd a kedves családtagok. Egész pontosan már most is ezt teszik.

2013. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
59%
A szüleim 22 évvel idősebbek nálam, az 5 évvel több, mint 17 és 17 évesen már simán lehet valaki tiniszülő. Amúgy meg 40 éves, ezer lépéssel előrébb van az életben tapasztalatokkal, mint te, neki nem 20 éves kislányokkal kéne foglalkozni, hanem érett nőkkel, csak gondolom a könnyű utat választja. Bocs, kérdező, de a hideg kiráz az ilyen férfiaktól, mert ez minden, csak nem férfiasság. Egy 20 éves csajt könnyű beetetni.
2013. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!