Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férj miért felejti el...

77rozi kérdése:

Egy férj miért felejti el felesége szülinapját?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert a férfiak nem csinálnak akkora ügyet egy születésnapból mint a nők.
2013. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Talán mert fogalma sincs, hogy éppen aznap milyen nap van.

Lehet hogy észben tartja, hogy május 25-én van a felesége szülinapja, de éppen május 25-én úgy el van havazva, hogy azt sem tudja, hogy hányadika van.

Emberek vagyunk, nem gépek vagy kalkulátorok, van velem is, hogy fogalmam sincs, hogy milyen nap van.

Vagy azért is elfelejtheti, mert nem tartja észben, mert nem számít neki, de azért az már egy kellemetlenebb dolog.

2013. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert náluk otthon nem volt szokás nagy jelentőséget tulajdonítani a születésnapoknak, és az asszony sem jelezte kellőképpen hatékonyan a férjének, hogy ez nála elvárás.
2013. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Még nincs vége a napnak, még nem biztos hogy elfelejtette.
2013. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Én például nem felejtettem el, tegnap volt a nejem születésnapja. Sütöttem neki egy tortát. Szóval csak ne általánosíts...


Üdv: egy férj

2013. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem olyan nehéz beleírni a naptárba, meg mindenféle kütyübe...nemtörődöm..nem érdekli kb senki és semmi magán kívül.
2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk én, a férj vagyok olyan, hogy megjegyzem a dátumokat, a feleségem felejt el mindent.

Abszolút nem szoktam ügyet csinálni belőle, de ha fordítva lenne, biztos kapnám.

Ilyenek a nők.

2013. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem tiszteli a feleségét, és különösebben nem is érdekli. Kivéve, ha a feleség sem tartja a saját szülinapját. Akkor elnézhető.

Az meg mese, hogy férfiak nem jegyzik, meg emberi feledékenység. Maszlag! Ha fontos megjegyzem, ha nem akkor nem. Ez ennyi és nem több.


24N

2013. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Jaj utolsó úgy gondolkozol mint egy 15.éves.
2013. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én nem egy szülinapról beszélek,hanem sorozatosan elfelejtette az elmúlt évek folyamán,annak ellenére,hogy tudta mennyire fontos nekem.
2013. máj. 10. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!