Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férj miért felejti el...

77rozi kérdése:

Egy férj miért felejti el felesége szülinapját?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az van, hogy fogalma sincs, hogy hányadika van ma. És hát olyan ritkán van az embernek szülinapja, hogy könnyen ki is megy az ember fejéből!

De ha mostanában ünnepled a 36. szülinapod a Boldog Születésnapot!

2013. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
De pont ez az, nem érdekli hogy neked fontos, az se hogy tudja, hogy el fogja felejteni...pedig marhára nem nehéz előre beírni a telefonjába, csak épp arra is lusta..
2013. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg, lehet az is, hogy direkt nem köszönt fel, hogy észbe kapj, mert nem jól csinálsz valamit, és szándékosan bosszantson vele. Miért nem kérdezed meg, mi az oka neki, az lenne a legegyszerűbb.
2013. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az én férjem meg minden napra kitalál valamit hogy ne kelljen velem lennie, vagy anyosoméknál ülünk este tizig vagy inni megy, mindig van valami, elegem van!!!
2013. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ne duzzogj, csak a saját napodat rontod el. Lepd meg magad valamivel, arra ő is hátha észbe kap.

Boldog Szülinapot!

2013. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságokat. :)
2013. máj. 10. 20:10
 17/22 anonim ***** válasza:

Mert közömbös, nem törődik az érzéseiddel!

Alap, hogy felköszöntjük a szülinapost, ha az meg a párunk, akkor meg főleg!

Boldog Szülinapot!:)

2013. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. máj. 10. 21:42
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert férfiból van. :D

Komolyra fordítva a szót, az én párom is elfelejti. Szülinapomkor előtt már jó két héttel mondogattam mit is lenne jó csinálni a szülinapomon. :)

Ez legyen a legnagyobb baja. Csak egy nap az évben. Azon múlik, hogy egész évben hogy áll hozzád. Én ezt a hibáját el tudom nézni, de reggel megfőzi a kávét, néha ágyba kapom a reggelit, készít vacsorát, kedves, törődő és figyelmes velem.

Ha az év többi napján rendben van, akkor ez az egy nap nem jelent semmit. Egyszerűen csak férfiból van, a férfiak pedig a "nevesített" napokat nem tartják számon.

(Kivéve a focimeccsek napjait, eredményeit, és a felsorakozott focistákat.)

2013. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is ma ünneplem, Boldog Születésnapot magunknak! :D
2013. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!