Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akiket megcsalt a...

Azok a nők, akiket megcsalt a férjük - Nektek mit hazudott, hogy hol volt, amikor a nőjével volt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Haverral sörözni.
2013. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Dolgozni. Mivel teljesen valtozo volt a munkaideje es kollegak is voltak, igy ez volt a legpraktikusabb. De konkretan nem hazudott, mert soha sem kerdeztem, hogy mikor vegzett es ment-e valahova utana.

Szabadnapokon, vagy munka elott-utan soha sem ment kulon sehova, egyutt mentunk.

2013. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
A szeretőm azt mondta a feleségének, hogy ügyfélhez megy. Benne volt egy MLM cégben, így bármikor bárkivel találkozhatott, annyi lehetősége volt félrejárni, amennyit nem sajnált. A nő persze nem vette észre, 10 éven át. :P
2013. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

3-asnak.

Aki ennyi idon at nem veszi eszre a jeleket (azt tobbnyire) nem is erdekli a ferje, vagy kenyelmes es epp eleg neki az adott kapcsolat.

En is igy voltam vele. Mondjuk nalunk par honap volt.

Igazabol tudtam, hogy van valami (mondtak is), lattam is, de mivel alapban tavol voltunk egymastol, igy nem zavart, hogy mit csinal, nem volt sem idom, sem erom ezzel foglalkozni, orultem, hogy nyugi van.

Egy fedel alatt eltunk, de nem igazan egyutt.

Mar akkor zavart a dolog es akkor zartam rovidre, amikor ereztem az igenyet, hogy visszakapjuk a hazassagunkat.

Kettes voltam.

2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Ezután még kibékültetek? Nem semmi.
2013. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
6-os, hehe ráadásul én vagyok az első válaszoló is, csak hogy forogjon a gyomrod. Férjem van, aki csalt, és én is csaltam egy nős férfival. :D Addössze ;)
2013. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dani900 ***** válasza:
36%
Én meg már azt hittem olvashatok néhány érdekes kifogást, és történetet, erre meg itt is csak egymás szapulása megy :(
2013. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem csalt meg a férjem,de sajnos apukám nem egyszer anyukámat...apu rendőr volt és Ő pl a munkahelyén szedte össze a nőket akikkel "együtt"volt...mindíg azt mondta hogy dolgozik...hozzá teszem hogy 5-en! vagyunk testvérek és szegény anyukám 8szor lett így átverve,megalázva úgyhogy gratulálok azoknak a nőknek akik nős,családos emberekkel rakatják magukat,mintha nem lenn elég szingli férfi a világon..és csak hogy tudjátok nem feltétlen kényelemből nem veszi észre a feleség ha megcsalják,mert olyan nincsen hogy nem veszi észre,csak lehet hogy éppen neveli a kedves kis férje gyerekeit és ideje és ereje sincsen kérdőre vonni,vagy nyomozni a férje után...Anyum nem hagyta el apámat miattunk,hogy ne vegyünk észre semmit,hogy ne kelljen elválniuk ezzel pedig traumát okozni...úgyhogy az én szememben minden olyan ember aki megcsalja a párját csak mert nincsen jobb dolga annak csak azt tudom mondani hogy nem lenne ekkora pofájuk erről beszélni ha ők élnének egy ilyen családban!Szerencsére már nincsen ilyen gondja anyukáméknak mert apám rájött hogy azért ez eléggé meredek pálya volt,hogy otthon van a feleség aki főz,takarít gyereket nevel...szerettelek várja haza ő meg közben hazudik az arcába.Úgyhogy nem kellene erre büszkének lennie senkinek szerintem.
2013. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
5-osnek, igen, rendbe raktuk magunkat, megerte. Nalunk kulonosebb gond nem volt ebbol.
2013. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondta,hogy elmegy a szüleihez,akik 40km-el odébb laknak,én nem vagyok velük jóban,anyós egy hárpia volt....

Úgy bukott le,hogy pár napra rá felhívott az anyós,hogy ne legyünk haragban,igazán elmehetnék néha én is,el is érzékenyültem volna,ha nem jöttem volna rá,hogy a férjem most nézett hülyének....ráadásul ex kolléganőmmel,aki anno hozzájárult hogy elküldjenek "létszámcsökkentés" címszó alatt....

2013. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!