Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok egy mozdonyv...

Összeházasodnátok egy mozdonyvezetővel? Szülnétek neki gyereket?

Figyelt kérdés
ismerek sok mozdonyvezetőt, mindegyik hitegeti a nőjét, hogy szereti, meg soha nem hagyja el, közben meg fontosabbak neki a vonatok meg a haverjai, a naiv nők meg bedőlnek nekik és szülnek 3 vagy több gyereket, persze apuka alig van otthon, csak gyártja a gyerekeket de feléjük sem néz majd elválnak, a nő meg ottmarad egyedül
2013. máj. 11. 06:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kizárólag kórházigazgató főorvos jöhet szóba. Anyám......
2013. máj. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de hidd el: nem kell ahhoz mozdonyvezetőnek lennie egy férfinek, hogy így viselkedjen...
2013. máj. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A pilóták jobban keresnek,a villamosvezetők kevesebbet kapnak.
2013. máj. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

A szervergazdák az igaziak! Este elmegy, reggel megjön, lefekszik aludni estig, nincs vele gond leadja a zsét asztán te meg csak elköltöd...

Anyám borogass, komoly a kérdésed?

2013. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
na akkor ez a szervergazda duplán nem kéne
2013. máj. 11. 06:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy kamionossal esküdj meg. Az is sok pénzt visz haza, de még kevesebbet van otthon, mint egy mozdonyvezető.
2013. máj. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ugyan nem mozdonyt vezet, de vonatot-elővárosi vasút. Sajnos nem sokat keres, de azért jól élünk belőle. Most is itthon van.Mondjuk csak egy gyerekünk van:) lehet akkor rá nem érvényes?:)
2013. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A vállalkozó sem rossz. Hajnalban megy, későn jön, nem biztos, hogy megkapja a fizetését és állandóan mennie kell a munka után, mert különben nincs se munka, se pénz. Ja, és állandóan csörög a telefonja, senkit nem érdekel, hogy este kilenc van, vagy hétvége vagy esetleg ünnep.
2013. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én Sardo Numspa- hoz is nejül mennék, ha szeretném.:) pedig ő aztán alig lenne otthon.
2013. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Anyu majdnem egy mozdonyvezetőhöz ment férjhez, miután elvált apámtól. Aztán mégsem jött össze a dolog. Így utólag belegondolva jól tette... de ez csak az én élettörténetem, nem szentírás!
2013. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!