Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen volna a kapcsolatotok...

Ha ilyen volna a kapcsolatotok, és apád meghalna, mit tennél?

Figyelt kérdés

helyzet:szüleid elváltak, amikor 12 éves voltál, anyád apádat kisemizné és elérné az is hogy, csak tényleg nagyon ritkán találkozhatnátok, apád ellen nevelne annyira, hogy tényleg megutálnád, és apáddal csak akkor beszélnél, ha a városban összefutnátok, pedig apád szeret téged, és szomorú, hogy nem tud veled beszélni normálisan, és mindig egyedül van, mert nincs senkije.Nem hívnád meg se ballagásra, se szalagavatóra, mertz az anyád nem engedné.

Majd felnőttként a tv-ből tudnád meg, hogy apád súlyos balesetben meghalt.


2013. máj. 11. 13:12
 1/2 anonim válasza:

Ez valami szappanopera? Nem hiszem hogy egy gyereket az apja vagy az anyja ellen lehet nevelni. Az én apám alkesz volt a rosszabbik fajtából és úgy halt meg,mint egy kivert kutya.

Nem hiszem hogy az anya a hibás. Ha az apa annyira akarja látni a gyerekét akkor kaparjon érte,tegyen azért,hogy hogy a gyerekbe ne csak a rossz maradjon meg az apjáról,vagy az anyjáról.

Én sajnáltam,hogy apám meghalt,még ha egy utolsó mocskos alkoholista volt akkor is,mint embert szerettem. Ő soha sem szeretett neki a pija volt az isten.

És nem azt mondom,hogy azonnal,de kb 10 év után megtudtam neki bocsájtani az egész elrontott gyerekkoromat. Hogy hülye gyereknek meg zabi gyereknek hívott.

Mielőtt meghalt én beszéltem vele utoljára és nekem mondta a nagyanyám a temetésen,hogy én öltem meg. Erről ennyit.

2013. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnalnam, hogy nem adtam neki esélyt es gondolatban bocsánatot kérnék tőle.
2013. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!