Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum túlreagálja a szülinapom...

Anyum túlreagálja a szülinapom megünneplését. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretném megünnepelni, ő viszont áthívja az egész családot. Ezzel az a baj, hogy egy helyen 1000%, hogy vita lesz előbb-utóbb, és én leszek a szemét g*ci. A mindennapokban is ez van, anyum, a tesója, meg a mamám egyszerűen nem bírják egymást, és minden alkalommal ordibálás, káromkodás lesz, a mindennapokban is. Ez lesz az 5. ilyen szülinapom. :/

17/L



2013. máj. 11. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
nálunk dettó ez a helyzet, én a 18-at és a 20-at sem engedtem megtartani, nem is akartam
2013. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy évben egy ilyet meg ki lehet bírni.Gondold azt hogy nem tudni a nagyszüleid meddig örülhetnek még az ilyen családi összejöveteleknek. Nálunk is van mindig vita akármilyen összejövetel van.Ha nem más, hát apum meg anyum azért kap össze mert mondjuk hiányzik egy kanál. Ezt leszámítva olyan szép dolog ha egy család összejön ünnepelni.
2013. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de az, hogy heti szinten ez van, már eléggé kikészít(ett). :/
2013. máj. 11. 15:03
 4/14 A kérdező kommentje:
Most látom, eggyel több mindennapokban-t írtam... :D
2013. máj. 11. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne kibírnia? Legalább a saját születésnapján had legyen jó hangulatban és ne üvöltözésben. Én se nagyon rajongok az ilyen össznépi ünneplésekért, mert rendszerint vagy anyám és a bátyám balhézik vagy anyukám testvére oszt le mindenkit. Próbáld meg meggyőzni anyukádat vagy beszéljen előre a családdal, hogy ha lehet, akkor mérsékeljék magukat és legyenek rád tekintettel.
2013. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
59%

nekem is ez volt es en elszoktem otthonrol:'c

nagyon sajnallak, mert tudom milyen erzes!

kitartas!!;)

2013. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy az lenne neked a legszebb szülinap, ha béke lenne és nyugalom, szeretetben szeretnéd eltölteni a szülinapodat, tartsátok meg szűk körben, olyanokkal, akik nem vitáznak.
2013. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát én biztos nem engedném, az én szülinapom, azért van, hogy egy nap én érezzem jól magam, és úgy legyen, ahogy én akarom. Elmennék a barátaimmal, ezt előzetesen bejelenteném, aztán ha mégis átcsődül a rokonság, akkor úgy jártak, buliznak ők is egyet saját szakállukra.
2013. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy egy szülinap-ünneplést nem lehet kibírni? Megtisztelnéd vele a családot, anyukádat, akinek ez legalább annyira ünnep, hisz akkor szült meg téged. És csak pár óráról van szó.



Istenem, engem már milyen régen köszöntöttek fel úgy ámblokk egyszerre....

2013. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

#9 Ennyire nehéz a felfogásod??

Ez nem ünnep, hanem megállás nélkül üvöltés, és a kedves anyukának sem lesz ünnep, ha veszekedni kezd a nagymamával.


Egyébként meg a szülinap nem az anyáról szól, hanem a gyerekről, ez az ő napja, és a lényeg, hogy ő boldog legyen.

Az anyáknak meg ott van az anyáknapja pont ezért...


Szóval igen, nehéz kibírni azt a pár órát.

2013. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!