Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéreimnek eszébe jutott...

Testvéreimnek eszébe jutott meglátogatni minket, persze nem minden hátsó szándék nélkül, illene adnom ajándékot?

Figyelt kérdés
Fél éves a lányuk, nemsokára lesz a keresztelő, az én 2 évesemet nem jöttek soha megnézni sokszor hívtuk őket, de nem volt idejük. Most bejelentkeztek, hogy meglátogatnának minket, a keresztelő jövőhéten lesz, emiatt jönnek, gondolom hoznak valamit a 2 éves lányomnak, nekem illene adnom valami, ha amúgyis kinyitom majd a pénztárcám jövőhéten a keresztelőn? Ők nem jöttek a mi gyerekünkére,nem is kaprunk semmit,mi megyünk!
2013. márc. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ha ők jönnek vendégségbe, neked nem kell semmit adnod, "csak " a vendéglátást.

(Függetlenül mindentől.)

2013. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell,ők a vendégek,csak a vendég visz vmit ha visz.


Te majd a keresztelőn,de erődön felül ott sem kell.

2013. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így neked nem kell adnod semmit. Mondjuk én a keresztelőt is meggondolnám, nem is inkább el sem mennék
2013. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ismerős szituáció.

Csak normális mértékben foglalkozz velük. Csinálj sütit, v mittomén majd a keresztelőre, ne foglalkozz túlságosan mélyen ezzel

2013. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!