Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerintetek milenne a megfelel...

Szerintetek milenne a megfelelő ajándék 1 évre a barátnőmnek? Valami kiruccanásra gondoltam, de valami más?

Figyelt kérdés
csak komoly ötleteket várok :)

2013. máj. 3. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?

Mi vacsizni voltunk (csók ellenében beváltható vacsorakupont készített, plusz egy saját verset írt, amit így 4 évvel később sem tudok fejből, bármennyire szégyelem is)

22 éves voltam ekkor

2013. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 20,ő 17!:)
2013. máj. 3. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor kiruccanást semmiképp, nem biztos, hogy a szülei engednék...stb...egy vacsora elég....plusz vigyél neki virágot:)
2013. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj a kiruccanással - ha a szüleivel lebeszéled előtte persze, hogy elengedik :)


Ha nem, akkor esetleg egy vacsora egy jobb helyen. Bár ha mondjuk te már külön élsz mondjuk, és áthívod magadhoz és megfőzöd neki a kedvencét, attól tuti elájul.


Egyébiránt elfogadható árkategóriájú ékszer (értsd: nem gyémántygűrű:D), vagy bármi, amit kedvel...


A nők általában szeretik a szentimentális ajándékokat, tehát közös fotó, album, fényképes párna/bögre/akármi is jó általában (mondjuk nekem ez túl megszokott).


VIrágot, bonbont ne feledd, és ennyi :)

2013. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :) remélem összejön:) május 9 :)
2013. máj. 3. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Virág, és esetleg egy fényképalbum a közös képeitekkel :) Attól sírvafakad örömében ;)

És este egy vacsora.


Ha egyébként is rendesen bánsz vele, ez a lány nem fog megcsalni <3

2013. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az egyéves fordulónkra elvittem Párizsba a páromat :) De úgy, hogy nem tudta, hova megyünk ;)

A repülőtéren tudta csak meg. Három éjszakát voltunk kint, szuper ajándék volt :) Igaz, mi 33 és 34 évesek vagyunk már :)

2013. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!