Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerint ez normális...

A férjem szerint ez normális dolog. Nekem annyira nem tűnik annak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minden este későn ér haza a munkából a férjem, fél 11 és 11 között. Én olyankor már alszok a gyerekkel együtt, de mindig felébredek, ha megérkezik.

Mindig megérzem rajta, ha csak egy sört is megiszik, és bizony szinte minden este tapasztalom ezt. Semmi baja, valószínűleg tényleg csak egy sörről van szó, de iszonyat rosszul esik, hogy ahelyett, hogy sietne haza hozzánk (még ha mi alszunk is), inkább szépen elmegy a még nyitva lévő kocsmába és iszik egy sört, csak mert neki az jól esik...

Én hasonló helyzetben biztosan azon lennék, hogy minél előbb hazaérjek és pihenhessek, a családom mellett legyek, nem egy kocsmába töltsek még el 15-20 percet.

Amikor ezt szóvá tettem, még ő lepődött meg, hogy de hát mi akkor már úgyis alszunk, nem mindegy, hogy negyed órával később ér haza? Hát nagyon nem... szerintem... szerintetek? Ne fújjam fel ennyire?


2013. ápr. 11. 20:28
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
86%
Legyen sör a hűtőben. Olyan amilyet szeret.
2013. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Van itthon mindig, de az nem olyan... no, én ezt nem értem, mert sosem szerettem beülni a kocsmába, nem érint meg az a feeling, stb... ez sem vált be.
2013. ápr. 11. 20:32
 3/54 anonim ***** válasza:
80%
de mit csinal este 9 utanig? dolgozik? amugy eleg nagy baj mert ha a sort ilyen munka utani lazitasnak szanja minden nap az nagyon jo ut egy kesobbi alkoholizmus fele.
2013. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
79%

Pont azért nem érted, mert te nem szereted ezt.

Azért 15 perc nem a világ és ha alszotok, akkor rohadt mindegy szerintem, pedig én nő vagyok :)


Emlékszem gyerekkoromból apa is mindig ment, de sosem ért haza részegen, ahogyan a te férjed sem. Nem lehet a család és a munka között ingázni, ki kell egy kicsit kapcsolni a fejet. Ez a pár perc erre elég.


Ha nem sietne hozzátok haza, akkor hidd el, nem ennyit töltene ott.

2013. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 intrepid ***** válasza:
82%
Baj az, ha ott engedi le az egész napi feszültséget, és nem idegesen, türelmetlenül ér haza? Az a 15 - 20 perc pont elég rá.
2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
89%

"de mit csinal este 9 utanig? dolgozik?"


Magyarországon a délutánosok nagy része kettőkor kezd és tízkor végez.

2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
34%
Én biztos nem hagynám ezt a helyedben. Az hogy havonta egyszer kétszer előfordul még talán, na de mindennap? Ülj le beszélj vele, attól mert ő a férfi még neki se szabad mindent.
2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg 15-20 percről van szó, akkor szerintem túlreagálod. Ő egy gyors sör mellett fújja ki az aznapi munka fáradalmait, mások elszívnak egy szál cigit, de olyat is ismerek, aki beül a vécére újságot olvasni. Szerintem ennyi nyugodt percet akármelyik dolgozó ember megérdemel.
2013. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
20%
Ha otthon is meg tudnád teremteni azt a nyugalmat amire szüksége van nem a kocsmába járkálna.
2013. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
73%

Na pontosan, én például dohányzom, elég keményen. Ez mivel jobb?

Amúgy a sört is szeretem, csak én nem vagyok kocsmás, mi inkább parkosak vagyunk, oda ülünk ki leereszteni a napi gőzt, vagy egy kávéval, de szintén parkban, fák között. Nekem ez a levezetés, minden nap szükségem van rá. Másnak meg más. Egyébként a sör egy marha egészséges ital, akár a bor. Napi 1 üveggel, ha megiszik csak jót tesz magának, nem árt semmit.

2013. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!