Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal mindent megbeszélek...

Anyukámmal mindent megbeszélek, viszont van egy másik nő akivel szintén mindent megbeszélek. Anya azt mondja ne beszéljek meg mindent a másik nővel, mert így a másik nő azt fogja hinni rossz a kapcsolatom anyával. Tényleg ezt hiheti a másik nő? 18, L

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Anyukád féltékeny a másik nőre.De mért kell neked elmondani,hogy ha a másik nővel megbeszéled azt amit vele is.Szerintem nem kell mindent az orrára kötni.Ha Te megbízol a másik nőbe,és hasznos tanácsokkal lát el,akkor nincs abba semmi rossz,ha egy "kivülállóval" is beszélgetsz.
2012. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. dec. 16. 13:12
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Vagy pedig anyukádnak van igaza és úgy jársz, mint a szomszéd lány.

Ő is mindent megbeszélt egy másik nővel is, azután csak csodálkozott, amikor azt hallotta vissza, hogy szegény lánnyal nem törődik az anyja, meg se hallgatja. Ettől már csak az volt kellemetlenebb, hogy az intim dolgait is kibeszélte a "bizalmasa"

2012. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ő is elmond nekem elég sok mindent magáról,remélem nem jérok így.
2012. dec. 16. 14:40
 5/17 A kérdező kommentje:
é=á
2012. dec. 16. 14:40
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mennyire bízhatsz meg a másik nőben,de az előttem szólóhoz csatlakoznék,én inkább maradnék anyukám tanácsainál,hisz ő 100%ban megbízható hogy nem arra mész haza h azt zengi mindenki amit elmeséltél magadról.

Nem az a fontos h hány embernek tudod elmesélni a problémáidat,egy is elég,ha az illető meghallgat és bízhatsz benne,tipikusan barát példa.

2012. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Én is ki szoktam kérni kívülálló személy véleményét és van, hogy akárhogy is nézem és gondolkodom a szüleim vagy az Ő tanácsán, a kívülállónak van igaza... Sokszor kintről jobban belátni, mint bentről nézel szét a lakásban.
2012. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sysyqueen ***** válasza:
55%
én egy külön más szemszögből írok. Az édesanyámmal sajnos nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon... sőt egyik szülőmmel sem... igaz nem véletlen de ez már nem ide tartozik... az igazság az hogy elérünk egy bizonyos függetlenségi kort amikor már a szülő véleménye semmit nem ér akármit is mondjon... és nem soha nem rossz az ha van egy családon kívüli bizalmasod... a pletykákra meg soha rá se ránts... én nekem is a szomszédasszonyommal aki majdhogynem a nagyim is lehetne mindent meg bírok beszélni... nem telt el alkalom amikor ne lett volna közös témánk... szegénynek soha nem lehetett gyereke... és úgy érzem most így négy év után hogy így össze csiszolódtunk szinte a saját gyermekének tekint... soha nem hallottam vissza semmit abból amit ő neki elmondtam, se elferdítve se szó szerint... érdekesség ha anyámnak bármit elmondtam az biztos hogy legkésőbb egy hét elteltével már akadt érdeklődő akinek anyám valamit elferdített... szóval csak azért írtam hogy tudd ilyen eset is van... azt mérlegeld hogy mióta ismered azt a bizonyos másik nőt és hányszor avagy egyáltalán hallottál-e vissza tőle bármit is abból amit elmeséltél neki... még akkor is ha anyukádban teljes mértékben megbízhatsz.
2013. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sysyqueen ***** válasza:
45%
lehet hogy valóban csak egy kicsit irigykedik anyukád arra a nőre... avagy úgy érzi hogy miatta kevesebbet foglalkozol anyukáddal... ha úgy érzed a másik nőben is teljes a bizalmad akkor nem árt megbeszélned anyuddal hogy nem elhanyagolod a másik miatt hanem ő benne is megbízhattok... sőt én közös programokat is szerveznék hármasban hogy anyu is láthassa mit gondolsz...
2013. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve vagyok ilyen jóba a másik nővel ,még semmit nem pletykált el rólam,legalábbis nem hallottam vissza.
2013. jan. 13. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!