Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek elmondjam a férjemnek?

Mit tegyek elmondjam a férjemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz anyagi körülmények között élünk a férjemmel. Hiába dolgozunk mindketten a hitelek és a rezsi elviszi minden pénzünket, kajára is alig futja. Ezért én már egy ideje férfiaknak nyújtok szolgáltatást. Persze erről a férjem nem tud. Félek, hogy kiderül, igaz a múltkor meglátta, hogy ki van szívva a nyakam, de sikerült kimagyaráznom. Mit csináljak? (A sértő válaszokból nem kérek!)
2013. máj. 13. 10:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan nem mondanám el. Amiről nem tud, az nem fáj neki. Ha elmondod, a házasságotok veszélybe kerülhet.
2013. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd el
2013. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Vard meg, amig kiderul, es kihajit, mint macskat szarni.


Sajna ebbol mar sehogy sem johetsz ki jol.

2013. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi más megoldás? Lelkileg ez nem visel meg? Hogy tudsz a férjed szemébe nézni?

Ha ez kiderül, hidd el nem fogja megérteni. Addig kellene más megoldást találnod amíg nem derül ki. Utána szépen magadra maradsz és még jobban lecsúszol!!!

2013. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 okoska31 ***** válasza:
94%

persze a lelked azzal nyugtatod, hogy kettőtökért teszed - de Te is tudod, hogy ez nem igaz. Sokkal nagyobb fájdalmat okozol majd amikor úgy is kiderül neki így..


persze tudom, segíteni akarsz magatokon - de érdekes módon erotikus szolgáltatással, ráadásul ilyennel. ha már ennyire a könnyebb végét fogtad meg a dolognak (és nem valamilyen másodmunkát), akkor miért nem pl. vetkőzöl kamera előtt, és weben keresztül?

Na ugye...


ha nincs gyereketek, akkor állj elé, mond el neki, azt is, hogy miért tetted - aztán viseld a következményeket.

bár ezt előre megmondhatom én is: el fog válni. ilyen megalázást nem hiszem, hogy eltűrne.

és azért, mert lett volna más megoldás, mint a fizikai érintkezés.


Egyáltalán a szemébe tudsz még nézni?


Ja, lehet, hogy volt benne sértés - de egy ilyen kérdésre nehéz lenne anélkül...

2013. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Nah, ezt én sem értem.


Külföldi munka? Nehéz lenne...?!

2013. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Én is xarul állok anyagilag és a párom is.


Emiatt is fogom a pakkom és a jövő héten indulok is Olaszországba egy régi melóhelyemre beugrósnak...ennyi.

2013. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Hát mit mondjak,mi is szarul állunk anyagilag de meg sem fordult a fejemben,hogy ilyesmit csináljak.Inkább elmegyek napszámba vagy tudom is én de ....

Inkább mondd el,és viseld a következményeit.Meg is érdemled!

2013. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Pendulum92 ***** válasza:
97%

Nem tudom, szerintem azért ehhez hajlandóság is kell... Nem hiszem el, hogy nem volt más munka, csak a "szolgáltatás nyújtás".


Tehát ha ez miatt elválik, ne csodálkozz.

2013. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Már megbocsáss, de egyszerűen nem tudom, mi vihetett rá erre.

Volt olyan, hogy 5ezer forint maradt kajára. hónapokig ez ment.

Egy ismerős ajánlotta, hogy menjek el masszírozni. Akkor már második hónapja rántottlevest ettünk, kukázott kenyérrel (errefelé szokás, hogy a megszáradt kenyeret egy zacsiban a kuka szélére teszik, mert vannak akik összeszedik a disznóiknak. Én is azt mondtam oda kell). Hogy ne kapjunk skorbutot, a férjem munkahelyi védőitalnak kapott multivit pezsgőtablettáját ittuk. Napi felet, hogy kitartsunk.

De még a gondolattól is rosszul lettem, hogy más pasikkal legyek.

Nekem csak a becsületem volt. Semmi több, de ahoz foggal-körömmel ragaszkodtam!

2013. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!