Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a férjeteknek...

Ti elmondanátok a férjeteknek hogy ngyon féltéknyek vagytok ha tudnátok hogy ezért mérges szokott lenni vagy tartsam magamban és sirjak? Mert szerinte én képzelek dolgokat

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam még féltékeny a férjemre:D
2013. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És nem fog el rossz érzés ha bombázok vannak a közelben ? A férjed biztos észreveszi és feláll neki..
2013. máj. 13. 15:30
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Akit vinni lehet, vigyék:D
2013. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem szoktam féltékeny lenni,mert hiába vannak körülötte szép csajok,párom úgy viselkedik,ahogy illik,és hiába legyeskednek körülötte.

Nem csak az számít,hogy mennyire vagy szép,az egy dolog.Kell a belső is hozzá,az tart meg.És a jó szex.

2013. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Jajj ne legyél már ennyire kishitű. Nem minden férfinek áll fel bombázókra. Ha viszont csélcsap természetű, akkor magadnak is jobb, ha inkább keresel egy megbízható férfit.
2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Basszus, azért köztetek is van ám bizalom, nem mondom...
2013. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
amúgy meg kamukérdés
2013. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
A férjem nem üresfejű, csak azért mert valaki bombázó nem szokott neki felállni, főleg nem akkor ha társaságban vagyunk. Milyen ember lenne ha nem tudna magán uralkodni? Sosem volt okom féltékenykedni rá, nem is tettem. Akkor mindek lennénk együtt? Én is és ő is úgy gondoljuk, ha egy másikra van szükségünk, akkor jobb ha megmondjuk és tovább állunk. Minek pazaroni egymás idejét? egyébként meg szeretjük egymást, most fog megszületni a kislányunk.
2013. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Mérges mert féltékeny szoktál lenni?!

Akkor ott más is lehet...

2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mert azt hiszem hogy nézi a nőket. Szal nem csal meg azt tudom de szerintem a nézés is megcsalás főleg ha velem van
2013. máj. 13. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!