Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek hogy...

Elmondjam a szüleimnek hogy prostituált voltam 19-21 éves koromig? Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
22/N
2013. máj. 4. 19:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

én nem

ha csak annyit nézünk hogy az átlag nőnél aktívabb volt a nemi életed nincs hozzá sok közük

2013. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell mindenről tudniuk.
2013. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha elmondod, úgy összedől bennük minden, mint egy kártyavár. Már nem fognak úgy rád tekinteni, mint most, okolják egymást vagy magukat, hogy hol rontották el, sok feszült pillanat lesz, ami senkinek sem jó. Szerintem tartsd magadban.
2013. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Miert mondanad el? Szeretned, hogy szegyelljenek? Inkabb melyen hallgass rola....
2013. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Én senkinek se mondanám el, a szüleimnek meg pláne nem. 26N
2013. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Ne okozz nekik ekkora fájdalmat! Tartsd magadban.
2013. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Ne mond el. Miért mondanád el? Egy világ dőlne össze bennük, öregkorukra kikészülnének. A te dolgod, senkire nem tartozik.Maradjon a te titkod.
2013. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Ismerem a helyzetet, szerintem se mondd el. Én elkövettem ezt a hibát, te ne. :)
2013. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

meg volt rá az okod biztosan hogy megtedd...

miért mondanád el? minden össze dőlne. a boldog családi élet össze dölne,és nem lenne már az a család mint akik voltatok. jobban teszed ha mélyen hallgatsz róla.

2013. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

sokan írják hogy összedőlne bennük a világ,és ez igaz,de ott van az a kérdés is hogy pontosan miért is lett prosti

nem vagyok szülő de ha lenne gyerekem akkor én nem őt ítélném el hanem azon gondolkodnék hogy nem adtam meg neki a megfelelő erkölcsi nevelést,vagy hogy milyen élethelyzetbe került a lányom hogy így döntött

minden okkal történik,de szerintem nem mond el,nem tudni hogy mennyire lennének megértők

2013. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!