Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek melyik a jobb? "Szingli-...

Kinek melyik a jobb? "Szingli-élet" - "agglegénykedés", vagy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretek szingli lenni, mint párkapcsolatban élni. Mindig van időm magamra, a "csajokra", független vagyok, igazán jól érzem így magam.

Bár biztos vagyok benne, hogyha megtalálom az igazit, mellette is legalább ilyen jó lesz:D

2009. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

tudom, hogy nem egészen oké, de 18 éves korom óta mindig volt párom, komoly kapcsolatok, az egyik 1 évig, a másik 2 évig. kicsit társfüggőnek érzem magam, a két kapcsolatom közt csak pár hónap szünet volt, de akkor sem voltam túl jó passzban emiatt.

mentségemre legyen mondva, hogy egészen az első komoly kapcsolatomig nem nagyon volt semmi, leszámítva 1-2 nyarat, amikor lementünk táncolni a csajokkal, és ott "pasiztunk" persze ez inkább ilyen tinihülyeség volt... :)


a mostani párommal is lassan 1 éve vagyunk nagy szerelemben, együtt élünk az első perctől kezdve (szinte), és nagyon jól érezzük egymást :)

22L

2009. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretnek szingli lenni! :)

32/N

2009. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nem szeretek szingli lenni. Csak nagyon szerelmes vagyok valakibe már 3 éve, és egyszerűen nem találok senki azóta, akivel hosszabb távon együtt tudjak lenni

23 L

2010. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenféleképen az agglegény élet a jobb, mert az szabadságot takar: úgy rontja el az életét az illető, ahogy akarja; míg egy párkapcsolatban (gyakori) a teljesíthetetlen elvárások sokasága, figyelni kell a másikra, stb. Nyílván ezen megnyilvánulásom önzőségre vall sokak szemében, de nem mindenki vágyódik arra, hogy pl.: az így-úgy született gyerekét a rendőrök hozzák haza 1-2 balhé után...
2010. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát az agglegénykedés.

Nincs feleség/barátnő aki idegesít.

Nem kell megfelelni senkinek

Független vagy

Egyebekiránt, nem vagyok LMP/Fidesz/MSZP imádó, jó magam is a Jobbikkal szimpatizálok, de nem szeretem a felelősséget és túl ronda vagyok. (nem vagyok kórosan elhízva) (172 cm, 69 kg)

2011. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!