Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
gyűlölöm az anyámat

2013. máj. 13. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne, még véletlen se írd le a korodat, vagy a gyűlölet okát, várj, majd kitalálom, hogy vele laksz, vagy mi a helyzet, igen, így könnyű hasznos választ adni. :)
2013. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

14 évig hazudott az igazi apámról hogy ki ő.

Én aszt hittem a házassági férje de neki nem lehettek gyerekei és én ez nem tudtam. 1,5 voltam amikor el váltak 12 éves koromig kerestem (neten).Amikor meg tudtam az egy nagy szív fájdalom volt, most 16 éves vagyok és még nem tudtam lelkileg fel dolgozni hogy a saját anyám hazudott nekem

többször is öngyilkos akartam lenni tudom nem megoldás de már nem bírom a folytonos veszekedést

kérem valaki segítsen

2013. máj. 13. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy ha nem vállal el egy magadfajta hálátlan kölyköt mint te, most nem élnél. Jobb is lenne szerintem. Az ilyen nem érdemli meg az életet. Sajnálom édesanyádat, részvétem.
2013. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne gyűlöld. Azt megértem, ha nem vagy képes szeretetet érezni iránta,mert pl én sem érzek szeretetet az anyám iránt.Viszont megtanultam már elengedni minden más érzést is,ami hozzáfűződne, ergo már nem érzek gyűlöletet sem.
2013. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tanuld meg megérteni édesanyádat, és nem ilyeneket vágni a fejéhez. Biztos vagyok benne, hogy többet hazudtál neki, mint ő neked, és ezt is az érdekedben tette.
2013. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg kellene beszélni.


Nem tudhatod, miért hazudott.


Néha a felnőttek világa bonyolultabb, mint azt egy 16 éves gondolja.

2013. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14 évig azt hitted, hogy a "házassági férje" az igazi apád, de azért 12 éves korodig kerested az igazit. ja.


Mostanában olyan könnyű mindenre rámondani, hogy gyűlölöm, meg nem bírom feldolgozni...

2013. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Most, akkor mikor tudtad meg? 14 évesen? Viszont, akkor mi ez a 12 éves korodig kerested. Szeretted az apádnak hitt férfit vagy nem? Jól neveltek, jó sorod volt? Ha igen, akkor nem tök mindegy ki a biológiai apád, akit soha nem láttál és gondolom nem is kíváncsi rád, ha eltitkolta anyukád. Sok oka lehet, hogy anyukád nem mondta el eddig. Az egyik, ami nyilvánvaló, hogy éretlen vagy hozzá és nem tudod rendesen kezelni a dolgot. Különben nem ide írnál ilyen kérdést, hanem leülnél vele és normálisan megbeszélnétek.
2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez most vagy kamu, vagy a kérdező tényleg ennyire h*lye. Már bocs.
2013. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ez nem kamu

14 évesen tudtam meg hogy akit édese apámnak hittem az nem az

anya csak össze házasodott vele és mással felcsináltatta magát

1,5 voltam amikor el váltak és sokáig kerestem mert aszt hittem hogy akihez hozzá ment az az apám de nem ő volt 12 éves koromig kerestem

2013. máj. 13. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!