Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ahhoz, hogy a...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy a mai divatos lánynevek, amolyan züllött budoár hangulatúak, ha érted, mire gondolok? Lulu, Mici, Bibi, stb, szerintem mind nagyon visszatetsző.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:55
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

A wiki szerint a 2000-es években a Dávid nén a 3.-6- leggyakoribb név volt, és csak 1960 után kezdték adogatni a szülők.

A régi magyar nevek közül akas, ami nekem jobban bejön, mint a Cristofel, Herkules, Renátó és társaik.

2013. máj. 13. 18:51
 22/36 Tom79 válasza:
100%

"züllött budoár" ... igen ezek olyan 20-as 30as évek stílusú züllött budoár nevek. fűző, francia pezsgő meg cigarettaszipka.

szerintem vicces :)

2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Egyébként az egyik ismerősöm János nevet adta a kisfiának, és esküszöm üdítő volt a játszótéren hallani, hogy "Jancsi, Jancsikám"! :)))
2013. máj. 13. 18:54
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem vannak ennél sokkal durvább nevek is... Mint például a Bonaventúra meg a Leokádia. Nem értem mi a probléma a Zsombor névvel, az öcsémet úgy hívják, szerintem nincsen benne semmi kivetnivaló... A nővérem beceneve pedig Bibi, mert ő meg Bianka. Nekem inkább azok a kedvenceim, amikor nem válogatják meg, hogy milyen vezetéknévhez adják... Pl ismerek olyan tanárt, akinek Nun Ilona a neve. Hallottam illetve vannak az ismeretségi körömben olyanok, hogy: Cserepes Virág, Nyári Napsugár, Sper Marcell, Szopkó Dóra, Dári Dóra .... Akkor ezekről mi a vélemény?
2013. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
37%
Jancsi...Jancsika ...hát tényleg mennyire szép...soha nem nevezném Jancsikának a fiamat...és Józsikának meg Pityukának sem...számomra ezek a röhejesek
2013. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

63%

Ha neked a Jancsikám, kisfiú becézéseként röhejes, az tanulmányértékű reakció.

2013. máj. 13. 19:10
 27/36 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés, ami az elevenedbe talált. Puff. Akkor elosztottuk, neked irány a zülött budoár, nekem maradnak a rétek.:)
2013. máj. 13. 19:18
 28/36 anonim ***** válasza:
62%
Lulu ka.kálni megy. Ki az az ütődött, aki ilyen nevet ad a gyerekének? Amúgy nem tudom, hol élsz te, de én még nem találkoztam ilyen nevekkel szerencsére.
2013. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Főváros, értelmiségi szülők gyermekei. Hát ez az.:(
2013. máj. 13. 19:39
 30/36 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindenkinek más tetszik éppen ezért nem is kéne ítélkezni hogy ez vagy az budoár hangulatú vagy parasztos vagy stb. Mindenkinek más és más. Ha neked nem tetszik az egyéni szoc problem. Egyébként ha manapság ezek divatosak akk egyik lány se fogja cikinek érezni majd az iskolás éveiben főleg ha lesz az osztályában még 10 ilyen nevű gyerek. Én inkább az olyanok miatt aggódnék mint az Ajándék, Ágacska, Nintendó meg az egyéb névnek nem illó tárgynevek...
2013. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!