Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ahhoz, hogy a...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy a mai divatos lánynevek, amolyan züllött budoár hangulatúak, ha érted, mire gondolok? Lulu, Mici, Bibi, stb, szerintem mind nagyon visszatetsző.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:55
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Pedig de jó lenne, ha Mikolnak hívnák, az is milyen szép.:))) Van egy fogadásom, hogy bizony Mici lett a kicsi hivatalosan is.
2013. máj. 13. 18:15
 12/36 anonim ***** válasza:
75%
Azt van, hogy néhány lökött szülő bolond neveket ad a gyerekének, és nem számol azzal, hogy a gyerekek az iskolában halálra cikizik a neve miatt.
2013. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

Szép név az, hogy Mikolt, csak konkrétan ha nem mondod, hogy női, akkor simán azt mondom, férfinév...


Egyébként a Mici macskanév basszus.

2013. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem nem szerepel sehol (utónévtár, stb) a Mikol név, hála az égnek.:)
2013. máj. 13. 18:30
 15/36 anonim ***** válasza:
52%

Jóvan kérdező, hogy okosnak akarsz itt tűnni a szabatos fogalmazásoddal, de amúgy meg hülyeséget beszélsz.

Mi bajod van a Dávid névvel??? A legszebb férfinév szerintem, de megértem, ha valakinek nem tetszik, de úgy írod ezt, mintha valami ócska név lenne, holott szerintem semmi baj nincs vele.

A "régi" nevek (Sanyi, Józsi, Pista, Laci stb.) mivel jobbak?

A Mira névvel sem értem mi bajod van.

2013. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Az Mikolt és nem Mikol és szerintem semmivel nem jobb, mint a Mici.
2013. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nem akarok okosnak tűnni. Ha okosnak akarnék tűnni, akkor disszertálnék a kommentekben. Nem ezt teszem. Dávid nagyon szép, héber eredetű név, kedves anyuka. Máris ott van Dávid király. Minden második kisfiút így hívnak, csak erre utaltam.
2013. máj. 13. 18:40
 18/36 anonim ***** válasza:
90%
A Mici onnan jött, hogy Ördög Nóra és Nánási Pál kislányák az lett a neve? Igen nevettem rajta XDD
2013. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
76%

Tévedsz, hogy minden kisfiú Dávid.

Mert ugyebár ma divat lett régi neveket adni.

Érdekes, felém nincs Dávid, csak ilyenek, hogy: Zétény, Nimród, Benedek, Koppány, Zalán, Csanád meg ilyen hasonló (szerintem) nem szép nevek.

Úgyhogy ezek mellett a Dávid lassan kezd ritka név lenni.

2013. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
79%
Én a Mici meg a Lulu nevet maximum macskának adnám, de gyereknek nem.
2013. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!