Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez így a részéről?

Normális ez így a részéről?

Figyelt kérdés
Párommal megromlott a kapcsolatunk,van egy közös kislányunk.É n nevelem...kijelentette hogy mivel ő nem akar "vasárnapi "apuka lenni ,inkább egyátalán nem jön hozzá.régóta nem is jött,nem tudom ezt megérteni,a gyereknek szüksége lenne rá.

2013. máj. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha látni akarná a lányát akkor a vasárnapok is jók lennének. Sajnos nem szereti a gyereket úgy ahogy kellene. Az én gyerekeim is apa nélkül nőttek fel, a tied is felnő, és nem fog neki egyáltalán hiányozni az apja.
2013. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint az én apám. Nem nagyon rég beszéltük át a dolgainkat és ő is ezt mondta, ha már nem lehetett mindig velem, inkább sehogy.

Önző kifogás nagyon, rám kicsit sem gondolt.

2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem sincsenek igazi apai érzései. Le sem tojja a gyerek érzéseit, csak uralkodni akarna, és nyerni a nevelési mizériában, ha egyébként a nevelésre igényt tartana...
2013. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog neki hiányozni az apja, mert te fiatal vagy, legyen másik párod, keress egy rendes, megbízható embert, és őt fogja apjának tekinteni.


Ha viszont egyedül maradsz is, akkor sem tudsz az apán változtatni, jobb, ha nem jön, mintha jönne flegmán minden héten, és éreztetné a kislánnyal, hogy csak nyűg. Akkor tényleg ne is jöjjön.

2013. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!