Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki valamelyik...

Van itt olyan aki valamelyik családtagja szenvedély beteg? Hogy viselitek el?

Figyelt kérdés

nem csak alkohol hanem kábítószerre is gondoltam.

az én családomban nincs de a párom családjában a papa és lánya alkeszok,és a párom kábítószerfüggő én nem csinálok semmit.és nem tudom elviselni anyósom mondta hogy én választottam csináljam végig,de mikor meg ott lakotta fia azt mondta nekem vigyem el ne is lássa most már az én gondom. tökre elkeserit hogy az anyjának nem tudom elmondani hogy miket művel.


2013. máj. 14. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szakembertől. Ebbe neked nem szabad belebetegedned. Nálunk anyós alkesz sajnos, ha beiszik, szörnyű. És ő a tagadás fázisában van, nem lehet beszélni vele róla. A te helyzeted sokkal rosszabb, ne maradj egyedül benne!
2013. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatból menekülni kell.
2013. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az anyjával ilyesmit úgyse tudsz megbeszélni. De miért nem lépsz le? Mi tart egy drogos mellett??
2013. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2013. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van egy 8 hónapos lányunk gyesen vagyok azt az egyet nem lehet mondani róla hogy munkakerülő met becsületesen dolgozik. nincs hova mennem a családom nem gazdagok
2013. máj. 14. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már segítséget kérni? Anyaotthonba például. Ne tedd ki a gyermekedet egy ilyen helyzetnek! Aki drogozik az beszámíthatatlan! Az idegei teljesen tönkremennek! Azt várod hogy elboruljon az agya valamikor és bántalmazzon titeket? Ha saját magadért nem, a gyerekedért meg kellene tenned, hogy ott hagyod.
2013. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon komolyan írtam, hogy kérj segítséget! (szociális gondozóval beszélj, majd adnak tanácsot, hova fordulj)
2013. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen kábítószerről van szó?
2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már ne haragudj de aki gyermek mellett kábítószerfüggő és a gyermeke sem késztette arra hogy leálljon (akár segítséggel)ott komoly gond van emberileg is...én nem maradnék vele
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia


Igen sajnos a mi családunkban is van egy szenvedélybeteg. Édesanyám semmi pénzért nem hajlandó letenni a cigarettát. Én kb 3 lépés távolságot tartok tőle mert iszonyatosan büdös és nem csak a ruhája. Ajánlottam már neki nagyon sok pénzt,külföldi utazást,új konyhabútort ,de habozás nélkül nemet mond.


Viszont úgy érzem a te helyzeted teljesen más. Neked meg kellene mond a párodnak ,hogy vagy te vagy a drog.

2013. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!