Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sikerült helyre...

Akiknek sikerült helyre hozniuk a kapcsolatukat, érzéseiket rendezni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a párommal. Már együtt is élünk. Nagyon sok vita volt köztünk. Én néha úgy érzem, hogy ez nem szerelem, máskor viszont majd megveszek, mert annyira szeretem. Általában, ha veszekszünk, akkor jön ez ki rajtam. Kicsit eltávolodtunk egymástól.

Hogyan hozzuk rendbe a kapcsolatunkat??? Én nagyon szeretném, ha minden rendben lenne, ha majd ő lenne a gyermekeim édesapja... sokszor gondolok erre.

A kérdés adott (Ki hogyan hozta rendbe a kapcsolatát, ha már eltávolodtatok egymástól?



2013. máj. 15. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már fél év után sokat veszekedtek, akkor nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatnak, ne haragudj!


Nálunk évek után jött elő ez a probléma, de megoldottuk, bár nem volt könnyű. Kicsit átértékeltük a dolgokat, változtattunk egymással szemben a viselkedésünkön és igyekeztünk sok közös programot csinálni, kimozdulni, kirándulni, nem csak otthon ülni.

2013. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!