Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz még az a...

Szerintetek igaz még az a sztereotípia, hogy egy kapcsolatban általában a nőt érdekli kevésbé a szex?

Figyelt kérdés
Több éve tart a kapcsolatom, remekül működik, csak az a fránya szex... Amikor van, nagyon jó mindekettőnknek, a probléma ott kezdődik, hogy neki sajnos elég ritkán van rá igénye. Tudom, eltérőek az igények ilyen téren, de huszonévesen heti egy alkalom nekem kevésnek tűnik. (Mielőtt valaki megjegyezné, nem híztam el :-) Hétköznap este a fáradtság az oka szerinte, pedig irodában dolgozik. Több barátnőm is hasonló megállapításra jutott, a párjuknak egyszerűen nincs kedve, alig van igénye rá, hiába működik minden jól, hiába élvezik ők is, ha együtt vannak. Úgy látom, itt a Gyakorin is egyre több az ilyen jellegű kérdés, nincs harmadik a képben, egyszerűen csak nagyon ritkán igénylik a szexet. Ti mit gondoltok erről, mi lehet az oka?
2013. máj. 16. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánosságban szerintem igaz.
2013. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy nem találtátok meg azt a módszert ami teljesen kielégíti? Lehet hogy elunta kicsit, változtatni kellene hm?
2013. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%

Nálunk is egészen pontosan ez a helyzet.

Most költöztünk össze, és alig van szex, ugyanezzel a magyarázattal...

Engem meg majd szét vet a vágy, hogy minden este egy bomba nõ mellé fekszem az ágyba, de neki csak hétvégente van kedve egy kis lepedõgyûrésre...

Aztán csodálkoznak a nõk, ha a férfiak nem hûségesek...

2013. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második! Hidd el, van változatosság, ezen a téren nincs hiba. Amikor van, akkor tudom, hogy élvezi. Te mit szólnál hozzá, ha munkából hazaérve egy átlátszó hálóingben várna az ágyon a barátnőd? Hidd el, lelombozó, amikor annyit: Kicsim, vegyél fel valamit, nehogy megfázz! Az keltette fel a kíváncsiságom, hogy egyre több barátnőmtől hallok hasonlókat. Persze ha baráti társaságban előjönne viccelődésként ez a téma, biztosra veszem, hogy minden pasi a barátnőjére célzgatna, sosem ismernék be, hogy a lány többre vágyik / vágyna.
2013. máj. 16. 07:39
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most látom, hogy félreérthetően írtam ki a kérdést. Én vagyok a lány :-)
2013. máj. 16. 07:40
 6/13 anonim válasza:
89%
Na, kedves kérdezõ, akkor lehetnénk szeretõk, és mindkettõnk problémája megoldódna... :D
2013. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt tényleg lehetnek eltérőek az igények. A másik dolog pedig a stressz, ami nagyon meg tudja tépázni a szexuális hajlandóságot. Hiába dolgozik irodában, szellemileg ott is le lehet jócskán épülni a nap végére.


A jó szex rengeteg energiát elvisz, éppen ezért fel is kell(ene) előtte töltődni valahol. Ha a munkahely állandóan lefárasztja, nem sok jóra számíthatsz.

2013. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt tapasztalom, amit írsz. Valahogy felcserélődtek a szerepek. Kicsit zavaró, mikor rendszeresen nekem kell körbeudvarolnom a férjemet, hogy végre megdugjon. De szerintem csak tartós kapcsolatban van ez, a pasi kb 2-3 év után megunja az adott nőt.
2013. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy régebben rendben voltatok-e ilyen téren, vagy mindig eltérőek voltak az igényeitek.
2013. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is én kivánom többször,és én vagyok a nő.
2013. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!