Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit megcsalt a párja, hogy...

Akit megcsalt a párja, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
Vagy hogy derült rá fény? Mi volt az előzménye és mi történt utánna?

2013. ápr. 16. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

:)

Én vagy 2 évvel késôbb tudtam meg, mégpedig ùgy, hogy egy olyan valaki mondta el, aki ismerte a volt pàromat s a csajt is. Az "informàtor", és a szeretô ràadàsul munkatàrsam volt!:Delôtte egyiket sem ismertem!:) kemény:D a sràc nem tudja, hogy én tudom, es a csaj se:)

2013. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Feszült volt,amikor együtt voltunk és megkérdeztem mi a gond, próbált kerülni de ezekből éreztem, hogy valami megváltozott, nem bukott le sehogy, csak a magatartása miatt. Rákérdeztem és pozitív volt a válasz. Megbocsájtottam de nem volt bizalom, ő pedig elvárta, hogy majd az ölébe hullok,mert megígérte nem lesz több ilyen. Nem tudtam túllépni és szakítottunk.

A megcsalás oka: élni akat még, nem csak egy lány mellett maradni, hosszútávra terveztünk, csak közben ő meggondolta és nekem elfelejtett szólni :) Nem jó megcsaltnak lenni, de inkább mint csalónak.

Veled mi történt?

2013. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott a viselkedése. Kérdeztem, mi a baj, napokig "semmi" volt a válasz. Aztán megelégeltem és megnéztem a leveleit, hátha rájövök, mi történt vele mostanában, éreztem, hogy nem őszinte hozzám. Ott megtaláltam a választ. Délutánra összepakoltam, és beadtuk a válást.
2013. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Én a másik oldalon állok sajnos.

Úgy jött rá az akkori párom, hogy követett. Kocsik meg fák mögül leskelődött.

2013. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Már külön voltunk, más okból kifolyólag és szép lassan döbbentem rá, mennyire vak voltam. Egész nap a gép előtt ülve szédítette a csajokat, de nekem meg azt mondta csak számítógépes játékokkal játszik.

Amikor szétmentünk, akkor meg 1 hét múlva másik barátnője volt...

2013. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt még egy vicces sztori, egy màsik volt pàrom kezelgette az exr!bijét, pofàtlan mòdon csinàltàk, egyszer bezàrkòztak a sràc lakàsàba egy haverral meg a dagadékkal, engem nem engedtek be...szét vertem az ablakokat és szakítottam:)
2013. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Velem szerencsére nem történt semmi, csupán azért kérdezem, hogy mire kell figyelni ilyen esetben. Inkább gyanakvó vagyunk, bár úgy gondolom hál istennek nincs mire. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2013. ápr. 16. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk együtt sokáig, de azalatt az idő alatt sok minden történt. Amikor összejöttünk, mindig együtt voltunk és neki sok barátja volt rajtam kívül, sok csaj is, de nem foglalkoztam velük, mert mégsem tilthatom el mind a 100 barátjától. Aztán egy nap bekövetkezett a rémálmom, mert valamiért megsértődött, nem keresett, végül szakítottam vele, mert rájöttem, hogy értelmetlen vele maradni úgy, hogy lesz@r. Másnap már kapcsolatban volt:D Nem vesztettem vele semmit, nem is fájdalmas emlék, sőt, örülök neki, hogy megszabadultam egy ilyen senkitől.
2013. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez még régen volt, amikoriban még kb mindenki msn-t használt. Éppen rosszban voltunk. Kitett egy képet egy lányról , és kiírta személyes üzenetnek, hogy Szeretlek.

Gyanús volt kapásból az egész, először megkérdeztem h miért tette ki a képet? Mondta, hogy a lány utálja magáról azt a képet és ő azért tette ki, hogy bosszantsa, ezzel viccelődik. Elég szánalmas magyarázatak tartottam, így hát megkérdeztem, hogy na és kinek szól a személyes üzeneted? Persze, hogy azt mondta, hogy nekem, de mivel akkor sem írta ki ezt, amikor jól megvoltunk, tudtam, hogy nem nekem szól. Gusztustalannak tartottam, hogy levágós az egész és a szemembe hazudik, vártam, hogy legalább ha már így állunk vallja be.

Végül az volt, hogy mondtam, hogy rendben, ha nekem szól ez a szeretlek, légyszi írd oda a nevem, hogy meggyőződhessek erről.

Ő ezt nem akarta megtenni, végül bevallotta h igazam van, megcsalt és szereti ezt a lányt.

Természetesen szakítottunk, de neki még volt képe úgy viselkedni, mintha haverok lennénk és pont nekem részletezni, hogy amikor én színházba voltam , akkor találkoztak és ilyen meg olyan jó volt..

2013. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Elutazott a régi lakhelyére, megígérte, hogy pár napon belül itthon lesz.


Az első jel számomra az volt, hogy amikor felhívtam, mindig halogatta a hazautazást. Két hét után végül hazajött.


Második, amikor mondtam neki, hogy szeretlek, nem mondta vissza, csak azután, hogy rákérdeztem: Te is?, erre jött az: Igen. Gondolom, akkor ott volt vele a csaj is.


Ami még szöget ütött a fejembe, de nem akartam tudomást venni róla, hogy elutazott úgy, hogy alig volt pénze, mert állítólag megígérte a haverjának. Akkor még legyintettem, hogy túl féltékeny vagyok, de utána összeállt a kép. Nem a haverjának ígérte meg, hanem a csajnak, hiszen a haverjának bármikor írhatta volna, hogy nem tud menni, mert nincs pénze, de egy csajnak... Plusz, az nem tudta a csaj, hogy velem van. A legjobban az fájt, hogy elfogadta tőlem a pénzt, amit adtam neki, hogy legyen egy kis zsebpénze, és azt mind a csajra költötte:S. Én valamiért megérzem, ha valakitől tartanom kell, és mindig bejön :(


25/N

2013. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!