Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz még az a...

Szerintetek igaz még az a sztereotípia, hogy egy kapcsolatban általában a nőt érdekli kevésbé a szex?

Figyelt kérdés
Több éve tart a kapcsolatom, remekül működik, csak az a fránya szex... Amikor van, nagyon jó mindekettőnknek, a probléma ott kezdődik, hogy neki sajnos elég ritkán van rá igénye. Tudom, eltérőek az igények ilyen téren, de huszonévesen heti egy alkalom nekem kevésnek tűnik. (Mielőtt valaki megjegyezné, nem híztam el :-) Hétköznap este a fáradtság az oka szerinte, pedig irodában dolgozik. Több barátnőm is hasonló megállapításra jutott, a párjuknak egyszerűen nincs kedve, alig van igénye rá, hiába működik minden jól, hiába élvezik ők is, ha együtt vannak. Úgy látom, itt a Gyakorin is egyre több az ilyen jellegű kérdés, nincs harmadik a képben, egyszerűen csak nagyon ritkán igénylik a szexet. Ti mit gondoltok erről, mi lehet az oka?
2013. máj. 16. 07:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekünk szerencsénk van etéren. Bár teljesen átlagos igényűnek mondanám mindkettőnket, kb. heti 2 alkalom van. A fáradtságot tudom felhozni okként. Azonban olyan nem igazán van, hogy ha oda kerül a sor, akkor valamelyikünknek ne lenne kedve. Néha-néha előfordul, de akkor tapintatosan megbeszéljük a másikkal, hogy ma inkább pihenni szeretnénk, mert nagyon fárasztó volt a napunk. Szóval én ilyen téren nem érzek kettőnk között problémát, ezt is mint mindent meg kell tudni beszélni őszintén egymással.
2013. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk heti 5-6 van, és még van kedvem többhöz is :) az én párom szerencsére szintén igényli a szeretkezést :)

Másfél éve vagyunk együtt.

2013. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A nőket szexuálisan elnyomják a hím soviniszta férfiak, de ez a valóságon nem változtat, a nők ugyan úgy kívánják a szexet, sőt még tán jobban, főleg ha terhes.
2013. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!