Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt, akiknél...

Ismertek olyan párt, akiknél nagyon nagy a korkülönbség, pl.20 év vagy annál több?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy ezek a kapcsolatok nem működnek érdek nélkül? Csak kíváncsi lennék a véleményekre.

2013. febr. 8. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy ismerek. Életem első szerelme 30 évvel volt idősebb. És semmiféle érdek nem volt benne. Nem is lehetett volna, én sokkal jobban álltam, mint ő. Én szerettem őt, akkor tudtam meg mit jelent igazán szeretni.


Azóta már régen vége, hosszú évek óta nem is tartok semmiféle kapcsolatot vele és nem is szeretem, van párom, de igenis létezik ilyen.


A párom pedig 14 évvel idősebb nálam.

2013. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen létezik érdek nélkül is én 18 éves voltam a párom 30 nem volt hosszú kapcsolat a korkülönbség azért számít... de szerettem nagyon
2013. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Elég sok olyan kapcsolat van, ami "érdek nélkül" müködik korkülönbségtöl függetlenül.


Aki FELTÉTELEZI, hogy valaki ÉRDEKBÖL van a párjával, az magából indul ki.


Ismerek egy párt, most kb 15 éve vannak együtt, a férfi kereket 20 évvel idösebb a nönél. Az egyetlen "érdek", ami összeköti öket, a kölcsönös szeretet.

2013. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, anya sógornője, az én nevelőapám húga. Most 47 éves, a férje 73. A közös lányuk 4 éves. Ez biztos, hogy nem érdekházasság volt, mert a férfinek nincs semmi vagyona, egyedül egy háza volt, de azt az előző kapcsolatából származó "gyerekekre" hagyta. Jelenleg is egy félkész házban laknak(15 éve félkész az a ház...) és majdnem hónapról hónapra élnek, de boldogok.
2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
igen, ismerek. 16 év korkülönbség, a nő 29, a férfi 45, amikor "összejöttek", sírig tartó szerelem volt. de olyanból többet ismerek, ahol nem működött: 19 éves lány, 42 éves férfi, egy év után házasság, hamarosan gyerek, 4-5 év után válás. 22 éves lány, 42 éves férfi, két éve együtt, de a lány egyre gyakrabban jár vissza a szülői házba, sok a veszekedesé, egymás háta mögött szidják egymást, különösen a férfi a lány gyerekes szokásait. ezek sem érdekkapcsolatok voltak, inkább arra példák, amikor egy kapcsolat nem működik. és nyilván nem is feltétlenül csak a korkülönmbség miatt. bár kétségkívül közrejátszik...
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Igen elég gáz a helyzetük. Ráadásul a sógornő a barátnője apjával jött össze, aki akkor még házas volt a barátnő anyjával. A 73 éves férjnek is lassan 50 éves már a legnagyobb lánya és a többi is 40 felett van. Nem tudom miért jöttek össze, érdek tényleg nem volt, mert 0 a vagyon. Mindegy, mi elfogadtuk, jól megvannak és szeretik egymást, bár nálam kicsit abszurd kategória már ez a korkülönbség az előzményekről nem is beszélve. A kislány pedig tényleg nem szerencsés.
2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek ilyen párt. Biztos, hogy nem érdekkapcsolatról van szó. Mármint anyagi érdekről nincs. A férfi a szakmában neves ember, de abban is biztos vagyok, hogy ilyen téren sincs benne semmi érdek. A nő részéről tényleg csak őszinte érzelmek vannak, a férfit nem nagyon ismerem, de állítólag részéről is.


Szerintem lehetséges ilyen kapcsolat anyagi vagy karrierben történő előrejutás érdeke nélkül is. Azt nem tudom, hogy hosszú távon mennyire működik, majd kiderül.

2013. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keresztanyámék között 16 év van, tök jól megvannak már közel 40 éve. Nekem volt egy 19 évvel idősebb pasim, 4 és fél évig tartott, ez egy titkos kapcsolat volt. Ismerek még egy párost, akik már több mint 10 éve együtt vannak és köztük is 15 vagy 16 év korkülönbség van.
2013. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
a párom és köztem 22 év van, 2,5 éve vagyunk együtt.. és nem érdek kapcsolat, nem milliomos, nincs saját háza, alap egzisztenciája van persze, autó, stb de sztem ez nem érdek, egy fiatalnak is lehet munkahelye és autója :D 21L
2015. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, 23 ev van koztuk, egy munkahelyen dolgoztak, szinte egyenlo fizetessel. Joban vagyok a ferjjel, allitasa szerint jol megvannak, bar a generacios problemak, es az emberek elso benyomasa (igen csalad, baratoke is) eleinte megnehezitette a kapcsolatukat. Egyebkent egy gyermekuk van.
2015. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!