Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan választanátok a...

Ti hogyan választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az exem felkínálta, hogy holnap este aludjak nála.

Szoktunk levelezni, részemről afféle se veled, se nélküled állapot.

Azt tudom, hogy Ő volt életem nagy szerelme. Viszont én számára csak egy pasi voltam... és vagyok.


Egészen biztos vagyok benne, hogy nem kezdeném vele újra. Nyomós okom van rá!


És őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy elfogadjam-e az invitálást vagy sem.

Nagyon kettős érzések vannak bennem. Mennyei: hogy Ő a szerelmem. És pokoli: amikor visszagondolok, hogy szenvedtem mellette a viszonzatlan érzéseim és a kapcsolatunk miatt, amit nem vett annyira komolyan...


u.i.: nem az a típusú pasi vagyok aki bejön a nőknek. Tekintve hogy csak 25 éves vagyok a korombéli lányoknak meg olyan elvárásaik vannak, hogy én nem tudnék nekik megfelelni. (nem vagyok jóképű macsó, és gazdag sem) és ezt nem a kisujjamból szoptam ki, a lányoktól tudom közvetett módon.

Tehát még csak arra sincs esélyem, hogy valaha lesz egy barátnőm kölcsönös kapcsolatra. Függetlenül attól, hogy lezártam-e a mostani kapcsolatot vagy sem.


Ti hogy döntenétek a helyemben? Felszaggatnátok a régi sebet, azért hogy átéljétek a csodálatos érzéseket? vagy inkább maradnátok örökké egyedül, de "biztonságban"?


2013. máj. 18. 21:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és közel 1 éve szakítottunk...
2013. máj. 18. 21:57
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Nezd, azt irod, hogy viszonzatlan volt a szerelmed, es nem vett komolyan sem. Szerintem becsuld magad jobban annal, hogy a jatekszere legyel.
2013. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én is erre hajlok... csak nagyon rossz érzés, hogy senkinek sem kellek, semmire. Kivéve neki, de tudom, hogy Ő is csak jobb híján...
2013. máj. 18. 22:04
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Én nem sanyargatnám magam.


Amúgy meg hidd el nem a kinézeteddel és a pénzeddel van a gond, hanem a jellemeddel - kishitűség, ez a nagy szenvedni vágyás, lenézed a lányokat (azt írtad mind a pénzt és kinézetet nézzük) Így nem is fogsz párt találni. Max ilyet aki így szívat mint az exed. Nem bántásból írtam:)

24/N

2013. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem nézem le a lányokat. Tapasztaltam azt amit, és ennyi. A pénz valóban nem annyira fontos, a többi igen.


Ezt kb. úgy tudnám leírni, hogy nekem pasiként taszító egy fogatlan 50 éves kövér nő.

Egy korombéli lánynak pedig taszító, egy korombéli átlagos pasi... ezt is tapasztaltam.

2013. máj. 18. 22:07
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Én nem kínoznám magam. Próbálnék mielőbb túl lépni rajta. Bocs, de ez a lány nem érdemel meg téged, így ahogy írod, hogy csak jobb híjján lenne veled.
2013. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Azert, mert epp most nincs mas, nem hiszem, hogy senkinek nem kellesz. Ha gondolod, kuldj nekem egy kepet magadrol. Tuti talalok rajtad valami dicsernivalot.
2013. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem egy macsó férjem van, mások szerint nincs benne semmi vonzó. De nekem nagyon tetszik, nagyon szeretem, és nagyon féltékeny is vagyok rá. :) Pedig ő sem felel meg az általad leírtaknak, de nekem ő a legjobb a világon, 16 éve imádom. Egyébként az udvariasságával, kedvességével vett le a lábamról, nem a kinézetével.:)Én egy mások által nagyon szép arcúnak, átlagos alakúnak tartott nő vagyok.
2013. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.


7es: nem küldök képet. Sokaknak már küldtem kicsi csikó koromban, mindenki azt írta helyes vagyok. De persze nem volt igaz, mert amikor ismerkedni akarok lányokkal, valahogy nem tudom kiélvezni a helyzetet, hogy "helyes vagyok".

Tehát kedveskedésre nincs szükségem.

2013. máj. 18. 22:21
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne!Csak újabb sebeket szereznél, holott a régiből még ki sem gyógyultál. Találhatsz normális lányt akkor is, ha nem vagy szép, nem vagy gazdag! Igazából egyik se számít.
2013. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!