Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan választanátok a...

Ti hogyan választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az exem felkínálta, hogy holnap este aludjak nála.

Szoktunk levelezni, részemről afféle se veled, se nélküled állapot.

Azt tudom, hogy Ő volt életem nagy szerelme. Viszont én számára csak egy pasi voltam... és vagyok.


Egészen biztos vagyok benne, hogy nem kezdeném vele újra. Nyomós okom van rá!


És őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy elfogadjam-e az invitálást vagy sem.

Nagyon kettős érzések vannak bennem. Mennyei: hogy Ő a szerelmem. És pokoli: amikor visszagondolok, hogy szenvedtem mellette a viszonzatlan érzéseim és a kapcsolatunk miatt, amit nem vett annyira komolyan...


u.i.: nem az a típusú pasi vagyok aki bejön a nőknek. Tekintve hogy csak 25 éves vagyok a korombéli lányoknak meg olyan elvárásaik vannak, hogy én nem tudnék nekik megfelelni. (nem vagyok jóképű macsó, és gazdag sem) és ezt nem a kisujjamból szoptam ki, a lányoktól tudom közvetett módon.

Tehát még csak arra sincs esélyem, hogy valaha lesz egy barátnőm kölcsönös kapcsolatra. Függetlenül attól, hogy lezártam-e a mostani kapcsolatot vagy sem.


Ti hogy döntenétek a helyemben? Felszaggatnátok a régi sebet, azért hogy átéljétek a csodálatos érzéseket? vagy inkább maradnátok örökké egyedül, de "biztonságban"?


2013. máj. 18. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakítanám fel a régi sebet a helyedben.

Tudom, vannak pillanatok, amikor úgy érzed, hogy nem lesz változás, de egyszer eljön a Te időd és találkozol azzal, akinek fontos leszel. Nem minden lány egyforma, csak rosszakkal találkoztál eddig.

2013. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy külföldre kéne utaznom. Ott talán jobban is keresnék. És talán nem ennyire felszínesek a lányok.
2013. máj. 18. 22:25
 13/22 A kérdező kommentje:

Kérdésre visszatérve: teljesen igazatok van!


Nem fogadom el az ajánlatot!

2013. máj. 18. 22:25
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj akkor menj el inkább pszichológushoz a lány helyett:) Nézz már körbe magadon, átlagos lányok/fiúk vannak mindenhol kb! Mégis találnak párt. Átlagosat, vagy éppen csúcs szupert:)

Nekem sem megy hú de könnyen a pasizás, most sincs, de tudom hogy bár nem vagyok egy szépség nem emiatt, hanem mert most ez van.

2013. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Csak magadat kínoznád.
2013. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Lányoknak könnyebb. A pasik kevésbé felszínesek :) saját példámból tudom.
2013. máj. 18. 22:28
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hetes vagyok. Semmi gond, csak felajanlottam.

Egyebkent ne vegyel minden lanyt egy kalap ala. Nagyon sok normalis lany van, csak esetleg nem jo helyen keresgelsz.

2013. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem a saját példádból indulsz ki hanem a nemedből:) A lányok ezt mondják, a fiúk azt:)
2013. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyet fogadj meg: NŐT keress, ne r!bancot!:) akkor nem fogsz pofára esni!:)
2013. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nekem volt egy barátom aki mindenki szerint nagyon csúnya volt de engem nem érdekelt! még a szüleim is azt mondták hogy undorító én mégis nagyon szerettük egymást, és nem is a saját hibánkbol mentünk szét! 2 éve nem vagyunk együtt de szerintem ugyanolyan jól néz ki még mindig! úgyhogy nyugi, megtalálod azt aki szeretni fog, de a te elvárásaid se legyenek olyan nagyok! Ne akarj egy modell vagány csajt magadnak egy szerényebb nem kihívó előbb befutó lehet!
2013. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!