Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit kitagadtak. Annak illő...

Akit kitagadtak. Annak illő elmondani a szülőknek ha kiderült hogy beteg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha engem kitagadtak volna, nem mondanék semmit.

Nem is tudok olyan indokot mondani, amiért kitagadnám a gyerekem. Ha ebadtának félresiklott az élete, komolyan magamba néznék, hol rontottam el a nevelését.

2013. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Bocipók ***** válasza:
100%

Én azért értesíteném őket.

Egy jó békülési lehetőség lehet. Amúgy sem jó rosszban lenni.

A betegség kialakulásának oka lehet a kitagadás volt. Persze nem biztos, de én úgy gondolom, hogy a legtöbb betegség lelki eredetű.

2013. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A kitagadás azt jelenti, hogy nem akarnak tudni róla, sem az örömeiről, sem a bánatairól.

Talán jobb is, ha mástól hallják, hogy beteg a gyerekük, és lesz némi bűntudatuk, amiért ők erről sem tudnak, amiért nem fordul hozzájuk.

Talán el is gondolkodnak kicsit...


Ha akarnak segíteni, tegyék meg ők az első lépést.

Már csak azért is, mert a gyógyulás után az első lenne, amit a fejedhez vágnak, hogy amikor bajban vagy, akkor bezzeg hozzájuk rohansz elsőként, aztán meg.....Ezért is te lennél a hibás.


Lélekben engedd el őket, gyászold meg, akár halálesetnél, és figyelj a gyógyulásra.

2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem értesítheti a szülőket,amúgy meg olyan,hogy illő vagy nem illő nincs,csak tiszta lelkiismeret.
2013. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

amúgy a betegség egyelőre nem komoly..

de lehet az is.. tehát nem olyan hogy

meg fogok halni...

2013. máj. 22. 15:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Biztos nem szólnék! Nem vagyok haragtartó ember, de a kitagadás elég szemét dolog!!
2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

persze az ok is számít.

ha pl. véresre verted anyádat akkor elnézhető ha cserébe kitagad.

2013. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nem halálos akkor nem hinném hogy elmondanám. Hiszen kitagadtak, nem kíváncsiak az életemre.

De nem tudnék nagyon elképzelni indokot rá hogy kitagadjam a gyerekem (jó persze vannak brutális tettek, de olyat tutira nem tehettél)

2013. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék. Aki kitagadott, annak onnantól kezdve semmi köze hozzám.
2013. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!