Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nem tudom,...

Mit csináljak, nem tudom, hogyan kéne kezelnem ezt a helyzetet? Én nem akarok így élni!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és az a problémám hogy több mint 2 éve nem volt senkim egy percig sem. Tudom, mások számára ez talán nem nagy gond, te én már teljesen ki vagyok emiatt, és nem tudom mi lehet a baj. 19 éves koromban jöttem össze először egy fiúval ez a kapcsolat 5 hónapig tartott, ő vette el a szüzességemet. Azóta viszont senki nem volt az életemben és már elegem van belőle! Pedig mások szerint szép vagyok, adok magamra, hosszú hajam van, átlagos testalkattal, szeretem a nőies ruhákat. Szórakozóhelyekre is eljárok, nem nézek ki se ribancosan, sem túl szolidan, hanem normálisan. Igaz, barátom nincs túl sok, befejeztem a sulikat és sokkal megszakadt a kapcsolat és alapjába véve nem vagyok nagyszájú, kicsit csendesebb vagyok de ha már ismerős közegben vagyok akkor már oldottabb tudok lenni. Egyájszakás kalandokba soha nem mentem bele és nem is mennék, nekem az kell hogy szeressen valaki. Már a munkahelyemen is szégyenlem kérdezgetik van e valakim és olyan rossz mondani hogy nincs, meg a rokonok, ismerősök előtt is olyan rossz, szerintem már azt hiszik lezbikus vagyok vagy gyagyás... (de komolyan, nem túlzok). Anyukámon is látom hogy örülne ha lenne valakim, de egyszerüen nem sikerül sehogy sem! Már internetes párkereséssel is próbálkoztam hát hagy ne mondjam... sok kamus, szexmániás. Persze lehet hogy csak pont nem fogtam ki a normálisabbakat. Ha bulizni megyek oda se jön hozzám senki csak részegek idióták... Mit csináljak? Ja és még mielőtt valaki azt mondaná, nem akartam én görcsösen a dolgot, de mostmár elegem van. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam én nem akarok így élni! Nem akarom hogy nyominak gondoljanak a körülöttem lévők, hogy én nem kellek senkinek, és szeretnék boldog lenni valakivel! Mit tegyek? (nem fogok pszichológushoz járni)Köszönöm a válaszokat és bocsi ha hosszú lett.
2009. okt. 4. 13:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ja és még mindig nem mondtad meg merre felé laksz.:D

Szóval?:)

2009. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Bács-megye. Szóval nem a szomszéd...
2009. okt. 5. 20:17
 33/36 anonim ***** válasza:

Pont Pest megye alatt van.

Tényleg nem a szomszéd.:)

2009. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyébként jobban érzed Magad egy kicsit?:D
2009. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :) Kicsit, ici-picivel jobb, de általában nem! Írok neked privit. Majd figyeld. :)
2009. okt. 5. 21:49
 36/36 anonim ***** válasza:

Szia

Fölvettelek.:D

De majd csak este 9 fele leszek fönt, mert el kell mennem itthonról.:)

2009. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!