Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moat akkor anyamnak mi baja van?

Moat akkor anyamnak mi baja van?

Figyelt kérdés

Amikor megszereztem a jogsimat anyam azt mondta hogy szoljak es ad penzt benzinre. Ez ment kb fel evig es leordibalt hogy miert tole kerem a penzt es veszekedtunk. Egy ideje a sajat penzembol fizetem meg kerek apamtol meg a nagyszuleimtol de anyamnak ez se tetszik. Mindig eldugja tolem a kulcsot mert nem akarja hogy vezessek. Mit kepzel magarol? Ne maz o kocsija es nem is tole van. Szeretek nagyon vezetni meg mindent ami az autokkal kapcsolatos, jarnak hozzam a haverjaim es szerelunk meg ilyenek. Anyam a multkor beszolt nekem hogy orulne ha nem kocsikaznek tobbet es nem hoznam ide a haverjaimat. Mi baja van? Neki nem kell semmit se csinalni. Vagy amikor en hozom vagy viszem akkor is kiabal velem hogy normalisan vezessek pedig normalisan vezetek. Sajat vezetesi stilusom van, nem szeretek benazni.

19/F


2013. máj. 24. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon vagány vagy!
2013. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normalisan valaszolj mar
2013. máj. 24. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani hogy anyud mért ilyen. Talán félt vagy csak olyan barátaid vannak akiktől félt amikor autókáztok
2013. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol vagy tanulsz? Azért nem olcsó a benzin, és gondolom anyukád megunta finanszírozni, ha minden nap autókázol. Lehet félt is, főleg ha nem tartod be a kreszt és vagánykodsz. Megértheted őt is, lehet jót akar! Ha meg dolgozol, ne várd el, hogy életed végéig ő adjon pénzt a benzinre.
2013. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Egyébként "Mit kepzel magarol? Ne maz o kocsija es nem is tole van" szóval akkor ne várd el, hogy ő fizesse a benzint. Amúgy ez az egész egyik pillanatról a másikra történt? Vagy kiérdemelted, hogy elvegye a kocsikulcsot? Mert szerintem csakúgy nem lenne oka rá, hogy elvegye, meg egyszer csak mérges legyen rád azért,mert vezetsz.
2013. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak kiírtad hogy ( normálisan válaszolj már ) ez a mondat talán elárulja mért ilyen édesanyád. Mindennek meg van az oka keresd meg.
2013. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tanulok. Nem kerek mar tole de akkor minek mondta hogy szoljak ha kell? Egyik nap ugyanug mondtam neki mint azelott es elkezdett kiabalni hogy elege van belolem. Kiabalas nelkul is el lehetett volna mondani mert megertettem volna es most nem lenne ez. Betartok mindent, miota jogsim van ketszer buntettek meg.
2013. máj. 24. 19:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor talán az, hogy már kétszer is megbüntettek! Gondolom két éve van jogsid, akkor mi lesz később?
2013. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolgok. Egyszer harmincas tablanal otvennel mentem, a masik meg azert mert telefonaltam vezetes kozben.
2013. máj. 24. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
és ezek neked nem nagy dolgok??? van aki ilyen miatt okoz balesetet te szerencsétlen.... ilyen felfogással inkább menny a vidámparkba dodgemezni...... -.-
2013. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!