Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moat akkor anyamnak mi baja van?

Moat akkor anyamnak mi baja van?

Figyelt kérdés

Amikor megszereztem a jogsimat anyam azt mondta hogy szoljak es ad penzt benzinre. Ez ment kb fel evig es leordibalt hogy miert tole kerem a penzt es veszekedtunk. Egy ideje a sajat penzembol fizetem meg kerek apamtol meg a nagyszuleimtol de anyamnak ez se tetszik. Mindig eldugja tolem a kulcsot mert nem akarja hogy vezessek. Mit kepzel magarol? Ne maz o kocsija es nem is tole van. Szeretek nagyon vezetni meg mindent ami az autokkal kapcsolatos, jarnak hozzam a haverjaim es szerelunk meg ilyenek. Anyam a multkor beszolt nekem hogy orulne ha nem kocsikaznek tobbet es nem hoznam ide a haverjaimat. Mi baja van? Neki nem kell semmit se csinalni. Vagy amikor en hozom vagy viszem akkor is kiabal velem hogy normalisan vezessek pedig normalisan vezetek. Sajat vezetesi stilusom van, nem szeretek benazni.

19/F


2013. máj. 24. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek is büntetendők , barátnőm egy telefonálós autós ütötte el . Pont a vezetőnek nem lett baja . Én adtam volna neki olyat....
2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De en figyeltem csak a rendort nem lattam mert kiugrott elem. Azert nem akkora baj mint egy cserbenhagyasos gazolas vagy egy akarmi hogy olyan nagy balesetet okozol. Aki a baratnodet elutotte valoszinuleg egy figyelmetlen fasfej volt. Vannak ilyenek.
2013. máj. 24. 19:51
 13/14 anonim ***** válasza:
gondolom h mennyire figyeltél,meg h pontosan mire is figyeltél???? 30as táblánál 50nnel.... és nem telefonálunk vezetés közben.... ezek alap dolgok... hiába figyelsz,ahogy te fogalmazol.... ezek okoznak a legnagyobb figyelmetlenségeket. nyilván egy cserben hagyásos az gázabb, de szerintem te sem akarsz semmifél balesetet okozni,még egy koccanást sem.
2013. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ezekért van rád kiakadva és nem ad tankolni pénz , hisz benzin nélkül nem tudsz menni így nem is büntetnek meg. Majd ha szülő leszel akkor sok dologra rájössz. Édesanyáddal ülj le és beszélgessetek ha tudtok vita nélkül.
2013. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!