Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg nem normális dolog...

Ez tényleg nem normális dolog egy családban?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon ritkán szokták egymást megölelni.Csókolózni, vagy szájra puszit adni még nem láttam őke soha.Engemet se szoktak puszilgatni vagy ölelgetni.Nekem nem hiányzik a dolog, de más családoknál én úgy látom, hogy ez mindennapi dolog.
2009. okt. 4. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kinek mi a normális... Nálunk van ölelés, mindenki között... Anyukámékat látom csókolózni... megölelik egymást... puszit is adunk néha egymásnak... nem túlerőltetetten, de az én családomban minden ilyen megvan.. Mi más téren is nyitottabbak vagyunk... barátomat is ugyanúgy kezelik a szüleim mint engem, őt ez nem zavarja.. Sok mindent megtudunk beszélni hála istennek.. nekem ez a normális... ennél zárkózottabb lenne a viszony ezek után - mivel ez így van mióta élek - biztos belebetegednék.
2009. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne lenne ez normális? Nem mindenki ölelgetős fajta... Én kifejezetten utálom is ha bárki a családból megölel vagy megpuszil. A világból ki lehet ezzel kergetni néha.
2009. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk sem volt soha ölelgetés, és puszilkodás. Én már így nőttem fel, és meg is szoktam. Viszont a kapcsolatom nem is igazán szoros a szüleimmel...

Viszont mivel nekem hiányzott így én a saját családommal már teljesen másképpen "viselkedem". Én a lányomat össze-vissza ölelgetem, puszilgatom, és a páromat szintén.

Nálunk ez már biztosan így marad,mert én/mi ezt így akarjuk, így érezzük igazán, hogy a szeretet ott van velünk minden nap.

2009. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy családba nagyon jó dolg az ölelés a puszi a jó beszélgetések. Én anyukámat sokszor megölelem egy nap, pedig már férjnél vagyok.
2009. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

engem anyukám kiskorom óta naponta többször megölel, megpuszil, és elmondja, hogy szeret. (najó, ez utóbbi inkább csak akkor, ha épp jobb kedve van, és nem haragszik rám :)

amióta nem vele élek, azóta meg pláne...

ami nagyon vicces, hogy lassan 22 éves vagyok, és azzal poénkodik, h üljek az ölébe, mint babakoromban :) nekem ez nagyon jól esik, mert érzem, hogy tényleg szeret. nagyon erős köztünk a kapocs.

ennek köszönhetően én is ki tudom mutatni, hogy mit érzek a másik iránt. simán meg tudok ölelni bárkit, akit szeretek, és nem érzem kínosnak azt sem, ha ezt más megteszi velem.

számomra ez a normális.


az egyik csoporttársam is észrevette, hogy eléggé takitilis ember vagyok. :)

2009. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!