Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális szerinted ez egy...

Normális szerinted ez egy családban?

Figyelt kérdés

Apósom egy nagyon okoskodó agyas ember,és ő az aki mindenkinél mindent jobban tud.

De a legjobban az bosszant,hogy sok minden van amit titkolni kell előtte,mert különben kiabál és dühös lesz.

pl:azt sem szabad tudnia,hogy a férjem vállalkozó-mert szerinte ez nem biztos munka és éhenhalnánk ha nem lenne "normális" munkája.ezenkívül sok apróság van még,de nem sorolom fel mindet!

Én próbálok valakit magam mellé állítani,hogy igenis mondjunk el mindent amit félnek megemlíteni,majd megemészti a dolgokat.-DE inkább mindenki bológat neki és senki sem mer ellenkezni,mert tartanak tőle.


2011. aug. 1. 20:40
 1/6 Kittus5 válasza:
54%
Hát van ilyen..én fognám magam és akik még idegesítőnek találja és elmennénk egy messzebbi városba és tovább lépnék.
2011. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem normalis dolog, de vannak ilyen emberek. A legjobb toluk tavol maradni amennyire csak lehet. Csak igy tudjatok magatokat a hulyeseguktol, keseruseguktol megovni.
2011. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Már férjnél vagy, de még mindig ennyire félsz tőle, hogy nem tudja életed párjának foglalkozását sem?? Nem, ez tényleg nem normális.
2011. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem normális, és már a férjed is felnőtt. Elsősorban neki kellene megoldani ezt a problémát. Szerintem ne vállalj szerepet ebben az ügyben, maximum neki adhatsz tippeket, de ha rosszul sül el, vállalnod kell, hogy hibáztatni fognak.

Ha el tudtok költözni, menjetek, én ezt tenném, ha lenne rá módom. Utána már a ti saját háztartásotokba nem nagyon szólhatna bele.

2011. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én nem félek tőle!

de úgy látom saját gyerekei és anyósom igen!

volt,hogy egyszer nagyon beolvastam neki,de akkor meg anyósomon töltötte ki a haragját! őt meg nagyon sajnálom mert egy lelk terorrba él. ha fél7ig alszik akkor már lecseszi,hogy milyen lusta egy nő..

A férjem a sarkára állhatna,de ő meg azt mondja,jobb ha nem szólunk egy szót sem mert akkor lealább nem morog semmiért!

Ja,nem lakunk ott,csak az anyós miatt megyünk.

és az egyik válaszolo félre értette,mert az apósom a saját fiáról nem tudja,hogy vállalkozó.(ő azt hisz,még mindig annál a cégnél dolgozik akinél régebben is)

2011. aug. 1. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól látom, nem tanácsot kértél, csak azt kérdezed, hogy normális-e.


Nem normális, de nem is rendkívűli. Minden embernek van valamilyen stiklije. Kinek kisebb, kinek nagyobb. Egy családban meg sok ember van. Statisztikailag jó eséllyel akad olyan, akinek nagyobb.


A "biztos munka" vicces kifejezés. A télapóban inkább hiszek :)

2011. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!