Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek anyam baratnoje...

Hogyan menjek anyam baratnoje ele?

Figyelt kérdés

Nalunk aludt anyam egyik regi baratnoje de csak az en szobamban volt hely igy mellettem aludt es tortent egy kis baleset amit nem tudom hogy eszrevett-e. Amikor felebredtem pont a szobamban volt es eszrevettem, hogy all a kukim. Eltakartam gyorsan de amikor aludtam csak egy also volt rajtam es nem tudom hogy meglatta-e most meg nem tudom hogy mit csinaljak mert kicsit gaz :D

Ti mit csinalnatok ha ilyen tortenne veletek?


2013. máj. 26. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ne foglalkozz ezzel. Tök természetes dolog!
2013. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fapofa és ennyi. Reggel az embernek áll, ez kb. annyira meglepő, minthogy felkelt a nap. Ezt anyukád barátnője is tudja.
2013. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy dolog, de azért én szólnék anyukádnak, hogy nem akarsz "nénikkel" együtt aludni és hogy szerinted ez nem volt egy okos ötlet a részéről...
2013. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak, hogy inkább alszol a nappaliban.
2013. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az gaz ha azt felhaboritobbnak tartom h a szobadban aludt mint magat a balesetet? Komolyan nem ertem. Anyakent fel kene merni a helyzetet, max egy napra helyetcsereltek. Na nem okoskodok, de en megeloztem volna a helyzetet inkabb.
2016. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!