Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék az ellen tenni,...

Mit tudnék az ellen tenni, hogy ne legyek annyira hisztis?

Figyelt kérdés

lehet, hogy ez a kérdés kicsit meglepő, de igazából már én is néha meglepődök saját magamon, hogy milyen kis apróságokon milyen gyorsan felkapom a vizet, és ez nem tetszik... és ez miatt nagyon sokat veszekszünk a párommal (persze szerintem ő is hibás, de ez itt most mellékes)

tudnátok tippeket adni?


2013. máj. 26. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az önuralom a kulcs.

Amikor látod, hogy most kezdesz hisztizni, akkor vonulj kicsit félre és nyugodj meg. Majd utána higgadtan megbeszélitek a dolgot.

2013. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam már ezt is. inkább elmentem biciklizni egyet, aztán én voltam a hibás, h miért kellett elmennem, miért kellett behisztiznem... :\
2013. máj. 26. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ne nyisd ki a szád... :D vizet bele :D
2013. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
én ugyanilyen vagyok... kis apróságokon is úgy fel tudom magam húzni hogy ordibálni tudnék a vőlegényemmel, amit régen meg is tettem... de mostanság azt a megoldást találtam erre, hogy bemegyek a fürdőbe és kiabálok egy hangosat aztán lehiggadok és ennyi, lehet hogy hülyén hangzik de próbáld ki tényleg hat :)
2013. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen. mielőtt elkezdesz hisztizni, gondold át, h érdemes-e méltatlan helyzetbe hozni magadat és 3 éves kislányt játszani felnőtt létedre.

az már jó, ha rájöttél, h ez nem normális. szép lassan fokozatosan szoktasd le magad arról, h mindent azonnal kimondj, ahogy az eszedbe jut. számolj 3ig, 10ig, 100ig :)

ha valamivel bajod van, akkor higgadt hangnemben mondd el a párodnak, nem kell magas C-ről kezdeni.

ja, és járjon az a fejedben, h mennyi értelmes dolgot csinálhatnátok veszekedés helyett. na meg az sem elhanyagolható szempont, h a pasik nem sokáig tolerálják a hisztit.

2013. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok. Néha sikerül az önuralom..Néha nem és nagyon behisztizek. De egyre jobban megy ez az önuralom.. :)

A viták is eltűnnek..és minden napunk szebb és jobb. Meg kell tanulni lenyelni dolgokat. :) De ha igazad van akkor állj ki magadért..de ne kiabálással hanem higgadtan nyugodtan..ne hagyd, hogy felhúzzon és ne hisztizz.. Csak nyugodtan :)

2013. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Ilyenkor mindig nekem kell igazat adni mert addig hisztizek.... Van amikor tudok magamon uralkodni, de legtöbbször nem. És tényleg kis apróságokon rágok be. Majd leszokunk róla!
2013. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyszerű trükk: amikor kezdem magam felidegesíteni valamin, megkérdezem magamtól, hogy mától egy év múlva számítani fog ez? Ha nem, akkor átváltok "lesz.rom üzemmódba".


Nekem ez bevált.

2013. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!