Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek tesóm "barátnője"...

Mit tegyek tesóm "barátnője" ellen?

Figyelt kérdés

Tesóm ideköltöztette a barátnőjét,hogy 1 hónapig itt lesznek első találkozás után.


Na,lényeg az,hogy én nagyon nem akarom,hogy ez a személy itt rontsa a levegőt a lakásunkban,mert

1,)nem higiénikus

2,)csúnya

3,)pofátlan

4,)eddig egy forintot nem adott a közösbe,csupán azért van még mindig itt,mert nem találtam meg a legtapintatosabb módot,hogy miként mondhassam el neki,hogy húzzon a vérbe.

Csak a tesómat nézem.


Légyszí,rukkoljatok elő valami haditervvel,mert 2 menyecske nem fér el itt,és lassan háborús övezet alakul ki.


Valamint várom azok véleményét,akik már átéltek hasonlót.


2013. máj. 26. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda finom célzás a kártevők rovat!


Amit itt leírtál, azt talán a tesódnak kellene elmondani!

2013. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár az, hogy csúnya az a tesód dolga!
2013. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel egy aprócska probléma van.

Ez nem a te lakásod, hanem feltehetően a szüleidé (vagy közös). Így semmi jogod eldönteni, hogy ki maradhat és ki nem, főleg olyan roppantmód racionális indokokkal, hogy csúnya.

2013. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1: mi az, hogy nem higiénikus?

2: ehhez semmi közöd. Te talán Miss Universe vagy? A hibátlan pofik garantálják csak a boldogságot?

3: ezt hogy érted?


Te milyen jogon döntöd el, hogy ki tartózkodhat a lakásban? Te vagy a tulajdonos és te fizetsz mindent?

2013. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet az én nevemen van a lakás,lehet mindent én fizetek,lehet nem tetszik,hogy rajtam élősködnek.csak a tesóm is meg tűrt személy. Magyarul élvezeti joga van,igen.


Kihez forduljak?

2013. máj. 27. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát a te neveden van és te fizetsz mindent. A testvéred is csak megtűröd magad mellett.

Akkor küldd el őt is, és nem kell nézned a csúnya barátnőjét.

2013. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!