Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kotól lehet elhozni...

Hány éves kotól lehet elhozni a kisunokámat az anyától láthatásra?

Figyelt kérdés
Fiam fizeti a gyerektartást és miért nem hozhasa el a gyereket?

2013. máj. 26. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem is a fiad akarja elhozni hanem te?

Hét hőnapos gyereket nem hozhatsz el, de bíróságon kérheted a felügyelt láthatást. És abból, hogy a fiad fizeti a gyerektartást, nem következik egyenesen, hogy te elhozhatod. Miért hozhatnád? Kicsi még nagyon, még a fiad sem hozhatná el.

De mint valaki írta, miért nem kérdezed meg anyukát, átmenjél-e segíteni valamiben? Közeledj hozzá, és akkor láthatod az unokád is! Fiad megpattant, magára hagyta a gyerekkel,biztos elkel a segítség is...

2013. máj. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 9, szoktak megítélni nagyszülők lathatast, de ilyen pici gyereknel nem eselyes, hogy megkapják. Ha megis, az felügyelt láthatas lesz, tehat nem vihetik el a gyereket sehova.
2013. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
3 éves korig nem. Amúgy ahogy olvastam nem is a fiad vinné el hanem te. Én sem adnám neked oda a 7 hónapos babát ha csak nem nagyon jó a viszonyunk, meg ha nem olyan a baba. Szerintem ki sem birná a gyerek azt, hogy elvidd. Gondolkodj... 7 hónapos! Menj oda ha látni szeretnéd, és ott játszhatsz vele. Nekem jó a kapcsolatom a párom szüleivel, sűrűn jönnek meg mi is minden hétvégén szombaton náluk vagyunk, vasárnap meg anyámnál, meg sokszor hét közben ha egész napos a párom akkor anyósoméknál vagyok a gyerekkel de sose vitte el egyedül sőt eszébe sem jutott ilyesmi mivel még pici (egy éves).
2013. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Jó esetben egy ekkora babát még anyatejjel is táplálnak, tehát jogos, ha nem viheti el a nagyszülő sem hosszabb időre.

Főleg úgy, hogy neked az unokád, de a baba azt se tudja, ki vagy. Hamarosan jelentkezni fog a szeparációs félelem is, amikor a kisgyerek akkor is kétségbeesik, ha az anya kimegy a szobából, és nem látja. Mennyire kétségbeesne, ha még el is viszik egy fél napra!


Ha jól értelmezem, a fiad lelépett, és otthagyta az anyát a kisbabával. Gonosz leszek, de előbb őt kéne megnevelni...

Nekem ezek után nem lenne bőr a képemen, hogy odaállítsak szegény nőhöz, és még követelőzzek nagyszülői jogokra hivatkozva. Mindenkinek csak kellemetlen lesz, és hosszú távon rossz kapcsolathoz fog vezetni.

2013. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tévedés nem én hoznám el hanem ő,1-2órára sétálna vele meg természetesen lesétálna vele hozzám is de nem engedik az ő szülei mert azzal lakik.
2013. máj. 27. 18:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha látni akarja, menjen hozzájuk, töltsön el ott pár órát, de ne akarja elvinni, még nagyon pici!
2013. máj. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem pattant le a fiam csak rangon aluli a gyermekem mert mi csak egy egyszerü dolgos emberek vagyunk,és ez nem tetszett a szülőknek.
2013. máj. 28. 17:47
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
Kifogás...egy férfi ha akar valamit, megteszi, kitart, hat ökörrel sem lehet elvonszolni a családja mellől!
2013. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze utolsó mert csak a nőnek lehet rossz anyósa.
2013. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%
Én elhiszem, hogy egy anyós szét tud túrni párokat, évek alatt...de itt a gyerek most is még csak 7 hónapos....akkor ha ilyen gyorsan megpattanok, nincs semmi kitartás bennem, akkor nem is "csinálok" gyereket---vagy pár hónappal ezelőtt nem tudta, hogy milyen az anyós? ugyan már.....
2013. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!