Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Ti hogy reagálnátok arra, ha a férjetek egy nagyobb társaságban direkt nagyokat szellentene és még élvezné is?

Figyelt kérdés
Eljegyzési buliban voltunk, szóval sok volt az ismeretlen pár is. Az egyik ismeretlen férfi állandóan pukizott, szinte versenyszerűen és röhögte,hogy a következő nagyobb lesz. A felesége majd el süllyedt, nézett jobbra-balra, hiszen az ő barátnőjének volt az eljegyzése, a férje most találkozott először velük. A társaság fele viccesnek találta, a másik fele bunkóságnak vette.

2013. máj. 27. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De paraszt emberek vannak:) Ő választotta, gondolom eddig is ilyen volt, így járt.
2013. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
józan volt a férj! Gondolom az hogy a felesége előtt elpukizza magát, az még nem okoz gondot a feleségének, de így nyilvánosan, ismeretlenek előtt..
2013. máj. 27. 12:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én simán otthagytam volna egy ilyenért a párom. Engem ne égessen!!!
2013. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a felesége. Gondolom nem most ismerkedtek meg:) Aki ilyet csinál társaságban az nem 5 évente csinálja. Szerintem. Bár az enyém itthon sem ezzel szórakozik direktbe, engem szórakoztatva.
2013. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tavaly ismerkedtek meg, múlt hónapban volt az esküvőjük, jön a baba :-) egyedül nem mert elindulni nagy pocakkal, messzire is laknak az ünnepeltektől.
2013. máj. 27. 12:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem égetném magam mellette.
2013. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a férjem. Tudom, hülyeségnek tűnhet emiatt nem együtt lenni valakivel, de hosszú távon a másik égetése igenis tönrketeszi a kapcsoaltot. Hogy tiszteljem, hogy nézzek így fel a páromra??? Szóval el se jutottunk volna az eksüvőig, mert az első ilyen társasági összejövetel alkalmával vége lett volna, ha nem hajlandó változni.
2013. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy jártak-e ilyen összejövetelekre, bulikra. Valószínű nem, vagy nem sűrűn.
2013. máj. 27. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de azért évek alatt, ami nekem kell esküvő előtt, mégiscsak kiderül, hogy egy paraszt-e a jelölt, vagy kultúrember...
2013. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem eleve nem csinálna ilyent, sőt nem is állnék össze ilyen pasival, ha mégis ilyen emberrel hozott volna össze a sors, akkor biztos ráförmedtem volna ott mindenki előtt! Sőt, más férjére is rászólnék, ha ilyent tenne társaságban!
2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!