Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy néz ki hogy szakítani...

Úgy néz ki hogy szakítani akar velemmert nem vagyok elég érett. Mit tegyek hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Sokszor piszkál a családom, hogy nőjek fel de nem tudok én tökéletesen érzem magam úgy ahogy vagyok. Lehet hogy néha tényleg túl idióta és elviselhetetlen vagyok de akkor nem kellett volna velem lenni 3 évig. Meg ha eddig jó voltam akkor most hirtelen mi lett ez a nagy változás? Nagyjából mindent megadok neki amit kér de szerinte sose fogok felnőni egy komoly kapcsolathoz és semmilyen komoly feladathoz. Szerintem sokkal jobb úgy csinálni a dolgokat hogy közbe nem idegeskedsz rajta és szinte játszol. Azt is szokta mondani, hogy semmit se mer rám bízni de hogyha eddig sose bízott rám szinte semmit akkor miből gondolja hogy baj lesz belőle? Sokat veszekszünk emiatt és egyre durvábbakat mond. Félek hogy szakítani akar. Mivel bizonyítsam hogy érdemes velem maradni?

24F


2013. máj. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Na, mivel?


Nőj fel!

Ami egy 21 évestől még elfogadható, az egy 24 évestől nem.

2013. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha például megkomolyodnál?
2013. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nem megy.
2013. máj. 27. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kerdes? Neki ferfi fel, nem gyerek, ennyi.
2013. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha ennyit nem tudsz megtenni akkor miért várod el tőle hogy mindig elviseljen?
2013. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor IJ. Búcsúzz el tőle!


Mondjuk neked nyilván mindegy is, hisz egyértelmű, hogy nem szereted eléggé. Ha szeretnéd...


Nem lehetetlent kér. Csak azt, hogy viselkedj a korodnak megfelelően. Ne küzdj a felnőtté válás ellen. A felnőttség pedig nem jelent begyöpösödést.

2013. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokban kellene felnőttnek lenned?
2013. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek tartom, hogy az együtt töltött 3 év alatt a párod sokat komolyodott, Te viszont semmit. Ezért távolodtatok el egymástól.


Olykor tényleg jobb játszva élni, de vannak dolgok, amihez azért felnőtt módon kell hozzáállni. Talán ezt hiányolja Belőled.

2013. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Nagyjából ilyen vagyok én is 26 évesen. Úgy gondolom, hogy a párkapcsolatban igenis megengedhető, hogy az ember elengedje magát, és olyan játékos lehessen, amennyire csak szeretne. A munkában ez teljesen más, ott úgy kell viselkedni, ahogy a többiek, egy cseppet sem lehet jobb vagy rosszabb kedved, mint általában a kollégáknak, mert akkor csak gondok vannak. De ha a párodnak ezzel gondja van, akkor vagy fogadjon el, vagy menjen aztán keressen mást.


Én is elég komolytalan vagyok néha, de az érzéseim és az elképzelésem az életről komoly. Nálad idősebb vagyok, és már együtt vagyunk a párommal egy ideje. Szokott nekem is mondani olyanokat a párom, hogy ha gyerekeink lesznek, akkor nem viselkedhetek majd úgy én is, mint egy gyerek, mert játszópajtásnak gondolnak a gyerekek és nem egy tisztelni való anyának. Én ezzel úgy vagyok, hogy na nehogy már még otthon is játszani kelljen magam, és adni az komoly nőt. Szeretnék játékos és önfeledt lenni otthon, szeretnék felszabadultan élni, mint egy szabad madár, a saját családom körében. Szeretem a hülye vicceimet, szeretek apró együgyü kedvességeket kitalálni a társamnak, szeretek akár egy kis kavicsot kifesteni, és úgy adni oda ajándékba, mint a világ legbecsesebb drágakövét, és szeretném azt, hogy a világon valaki legalább azt értékelje, aki én vagyok, és nem azt, amit mutatni kell, a komoly felnőtt, megtört és sors által csapott, ámde mégis talpon maradt szingli nőt, aki egyedül 100-szor olyan erős, mint családban. Miért is ne maradhatna egy felnőtt ember lelke gyermek? És miért is nem hiszi el a társad, hogy játszadozó fiatal lelked felelős és komoly érzésekkel van teli?


Érdemes ezt megbeszélni vele. És ha nem vagy így jó neki, ahogy vagy, akkor menjen, és jöjjön más, aki szereti pontosan azt, aki vagy.

2013. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!