Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tudnék elmenni a helyedben így. Ellenben ez egy nagyon komoly téma, egyikőtök se hagyja annyiban, hanem beszéljetek róla, amíg megoldást nem találtok.
2013. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
52%
És felnőtt nő létedre mindig hisztizel egyet,amikor valami neked nincs másnak meg van?
2013. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nagy felhajtást nem akarja, vagy egyáltalán nem akar elvenni?
2013. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:

Nem akar esküvőt mert Ő már volt nős egyszer.

Nem hisztizek csak fáj,hogy én ezt sosem érhetem meg míg vele vagyok:(Míg más boldog én nem lehetek

2013. máj. 25. 14:31
 5/74 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne feltétlen ez hiszti? Ha én szerelmes lennék, és már házasodni szeretnék a párommal, ő meg közölné, hogy soha nem vesz el, tuti nem az lenne minden vágyam, hogy részt vegyek más esküvőjén...
2013. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
41%
Örülj hogy vagy párod aki szeret, ettől még lehetsz boldog! Jobb lenne ha elvenne de csak egy nyűg lenne neki az egész?
2013. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

Nem vesz el még ha akarnám sem tudom.Les.arja mit érzek és mi lenne a jó nekem:((Önző Ő már ezt egyszer átélte a többi nem érdekli.

Azt mondta hagyjam el ha én esküvőt szeretnék

2013. máj. 25. 14:35
 8/74 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez nem ilyen egyszerű. Nem hagynám el a párom, ha nem akarna elvenni, de mély sebet ejtene ezzel, mert nekem meg nagyon fontos lenne érzelmileg, hogy a felesége legyek, és teljesen egy családot alkossunk. Ez ugyanolyan fontos kérdés, mint az, hogy akarnak-e gyereket a felek, szerintem. Nehéz kompromisszumot kötni ellentétes vágyak esetén.
2013. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Fájó érzés míg a rokonok boldogok buliznak én meg ott a sírás kerülgetve érezzem jól magam?Legszivesebben sírnék a fájdalomtól:(És inkább nem mennék el talán ne fáj úgy ha nem látom az esküvőt.
2013. máj. 25. 14:36
 10/74 anonim ***** válasza:
64%
Mindketten önzők vagytok akkor, te is önző vagy, ha nem érted meg, hogy ő ezt nem akarja. Addig fogod basztatni ezzel,amíg el nem hagy.
2013. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!