Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány haverkodni akar velem aztán meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Látszólag minden oké volt.

Eleve visszavesznek ilyenkor a haverkodós oldalukból vagy csak rám nem kíváncsiak?


Pl amikor bekerültem egy egyetemre rámszállt egy csaj hogy majd filmezhetnénk együtt meg ihatnánk meg szívhatnánk is akár meg minden.... aztán amikor másnap kerestem hogy na van egy jó filmem azzal nyitott, hogy nem akarja, hogy én felmenjek a szobájába és azóta nem is beszéltünk.


Mi a fene volt ez? Teljesen hülyék az emberek??


2012. okt. 23. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik...
2012. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőből vannak, ne próbáld megérteni őket.
2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ígéret betartás nem erősségük, hirtelen nagy hévben mondanak valamit aztán másnap teljesen máshogy látják, van hogy leoltanak, azután meg dugni akarnak veled. Érdekes lőlények.
2012. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rat Poison ***** válasza:
Mi van, ha ő akart meghívást nyerni a te szobádba? :D
2012. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!