Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedett egy kapcsolatban...

Megengedett egy kapcsolatban a zsarolás? Ha nem lépek semmit, eltávolodunk egymástól.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, mivel soha nem sétálunk és nem beszélgetünk, ehhez fogom csatolni az együttléteket. Ha sétálunk napi 20 percet, vagy beszélgetünk egy órát, akkor az ágyban is lehet valami, amennyiben nem, akkor az ágyban sincs "nyúlka-piszka". Ez jó megoldás lehet? Félek, hogy elveszítem, nem látok más kiutat. Ő azt hiszi minden rendben, de én azt érzem, ha tovább folytatódik ez az állapot, kilépek a kapcsolatból.
2009. okt. 5. 17:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a kapcsolat válsághelyzet szélén van, ez max meggyorsítja a folyamatot... nem hiszem h ez nekem beleférne.. ha hasonló gondom van, elmondom neki.. ha kell, többször...de nem zsarolással.. nekem se tetszene, és menne könnyebben a változás, ha szekíroznának.
2009. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2 hónapja, minden este, vagy 2naponta nyaggatom. Eredménytelenül.
2009. okt. 5. 17:38
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én akkor se folyamodnék ehhez szóban..egyszerűen légy hidegebb vele valamennyivel, hátha észreveszi magát.. ne mondd h na most ha nem jössz sétálni nincs szex, hanem utasítsd vissza.. ha nyúl, told el a kezét..csak megkérdi mi a bajod:S
2009. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zsarolni nem helyes a szerelmedet. De én nem lennék vele, ha ilyen, hogy nem szeret beszélgetni és egyéb közös programokat csinálni veled, mert ez alapján nem érdekli a leked.
2009. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
a kapcsolat alapja, hogy elfogadod olyannak a másikat amilyen. Mit csinál otthon amúgy ált?
2009. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

Utasítsd vissza, és ha megkérdi mi a bajod, próbáld megbeszélni vele. Ha eltereli a szót, vagy nem akar erről beszélni, mondd meg neki, hogy így vége lesz a kapcsolatotoknak.

Ha erre sem reagál, akkor nem érdemes erőltetni.

(tudom, ezt könnyű mondani)

De végeredménybe véve Te tudod, hogy mennyit vagy hajlandó eltűrni tőle.

2009. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy kapcsolatban felmerül a zsarolás szó,méghozzá tényleg a rosszabbik értelmében,akkor ott gondok vannak.De persze lehet hogy nincs igazam,annyiran nem ismerlek téged,azért még küzdj érte,mert lehet hogy megéri.
2009. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen hülyeséget. Nem egy kutya, hogy jutalomfalatnak használd a szexet. Mondd meg neki mit akarsz, ne ilyen hülyeségekkel próbálkozz. Ha meg nem hajlandó semmit együtt csinálni veled a dugáson kívül, akkor hagyd ott.
2009. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A zsarolás nem jó megoldás.De tulajdonképen miről is szól a kapcsolatotok ha sosem töltetek együtt el semennyi időt tartalmasan,nem beszélgettek,nem sétáltok...stb...

Ti akkor csak szexpartnerek vagytok???

Ne zsarold,hanem ültesd le elbeszélgetni a kapcsolatotokról,mondd el,hogy neked ez így nem jó.

Ha neki semmi igénye veled semmire csak a szexre,akkor erre keressen mást,mert Te normális emberi párkapcsolatra vágysz.Már,hogy hihetné,hogy minden rendben,ha egyszer csak a szexre korlátozódik a viszonyotok?

Ha nem lehet vele beszélni,akkor se zsarold,hanem lépj ki és keress egy számodra megfelelőbb pasit.

2009. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Zsarolás SEMMILYEN kapcsolatban NEM engedett meg!

Ő meg elkezd majd játszmázni, hogy ha nem szexeltek, akkor ő sem csinál valamit???

Ez így nem megoldás.

2009. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!