Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertem a húgomat, erre a...

Megvertem a húgomat, erre a mostoha apám nekem állt és mindenfélét mondott meg felpofozott. Miért nem neveli meg inkább a saját gyerekét? 18/F

Figyelt kérdés
Csak anyámról vagyunk testvérek. 12 évesen úgy akar viselkedni mint egy 20 éves, nagyképű, flegma és egy idegesítő kis idióta. Kisebb korában még normális volt, szerettem meg minden de már nem mert szinte elviselhetetlen az egész napos kényeskedése. Semmit nem képes megcsinálni magának elegem van belőle. Ma is csinálta a hülyeségét és most telt be a pohár és kicsit megvertem. Nem lett semmi baja de ez már régóta ráfért én még mindig azt mondom, elkezdett árulkodni és a mostoha apám meg nekem állt, hogy mit képzelek magamról, hogy lányokat verek. Nem verek lányokat amúgy de tudja ő is nagyon jól hogy hogy viselkedik az ártatlan pici lánya. Szégyen, ilyen lányom lenne letagadnám. Anyám nem tud róla de már volt hogy elbeszélgettek vele szóval akkor nem értem mi baja van.
2013. máj. 29. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
Mert tagadom. Szerinted szükségem van arra hogy a 12 éves húgom legyen a város kvája? Nem nagy város. Sok a kan. Hallottam már ezt azt de lehet hogy csak pletyka.
2013. máj. 29. 19:49
 12/70 anonim ***** válasza:
84%
Ez meg a szüleid gondja.
2013. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim válasza:
44%

A Szószparkból idézek:

"Ha a mostohád bszogat, harapófogót a rühes tökeire oszt kész"


Idióta mostohafater ellen nemigen van jobb recept.

2013. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
57%

Még is mit értesz az alatt, hogy megverted? Megtépted a haját, megrángattad, felpofoztad vagy mi?

Miért verted meg? Mi az, hogy királylány? Arról, hogy suliba kell őt vinned, nem ő tehet. Gondolom a szüleid mondják, hogy vidd el. Amikor te egyedül mentél, még más világ volt, te fiú vagy, ő meg kislány. Ha messze lenne a suli, én se engedném egyedül.

Szüleidnek panaszkodj, ha gondod van vele, ha elvered, azzal csak magadat kevered bajba.

2013. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenkivel előfordulhat, hogyha feszegetik a hattárait, eljár a keze. Gondolom nem agyonverted, csak meglegyintetted.


Amúgy szard le a kis tyúkot, mondd meg a szülőknek, hogy NEM VAGY HAJLANDÓ felelősséget vállalni érte, mert kimaradt a nevelés, és ezt nem a te dolgod bepótolni. Én nem foglalkoznék vele. És ne hagyd magad idegesíteni. Sok kis csaj ordenárén visszaél.

2013. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg a szülőknek, hogy amíg nem változtat, addig nem pátyolgatod és nem kísérgeted sehová. Te meg csak sz.rd le magasról.
2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
72%
Én egyet értek a kérdezővel. Akinek nincsen húga az nem értheti az egészet.
2013. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
96%
Anniyban én is igazat adok a kérdezőnek, hogy vannak tinédzserek, akik rettenetesen elviselhetetlenek tudnak lenni és még élvezik is. Visszaélnek apuci pici lánya helyzetükkel...DE ez persze még nem ok az erőszakra, ne verd meg, inkább találd ki, hogyan tudod lepattintatni.
2013. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
37%
Akkor is a testvéred, ha csak a féltestvéred.
2013. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen egyetértek a kérdezővel, nem akarom kifejteni, miért, szinte itt is ugyanez a szituáció. Aki nincs, vagy nem volt ilyen helyzetben, az tényleg ne ítélkezzen, nem tudja, hogy milyen így élni. Mondjuk az én kezem sosem járt még el, és nem is tervezem, de nagyon ráférne néha a hugicára.


19/F

2013. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!