Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az olyan férfiak...

Hol vannak az olyan férfiak akik családot szeretnének, és komoly kapcsolatot? 25/l

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:30
1 2
 1/17 anonim válasza:

Szia!Pont itt.


31/F

2013. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
álomország tengerpartján
2013. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

jaj,ne! ne légy tipikus savanyú, megkeseredett szingli!


most az jön, h "Az egész városban nincs egy normális férfi!"?


nagyon sok családcentrikus, gyerekre vágyó pasi van. és nem nehezebb egy nőnek normális pasit találni, mint egy pasinak normális nőt. az áén párom 26 éves volt, amikor megismerkedtünk és már akkor oda-vissza volt a gyerekekért és férfi létére még jobban házasságpárti, mint én 8pedig én is az vagyok). és nem egy szemüveges, kettőt se szólok félénk srácnak kell elképzelni

2013. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Elmondom én hol a probléma. Kutatások kimutatták, hogy ha vesszük a férfiakat, mint "tömeget" vagy "sokaságot", akkor ebből az X fő férfiból a nők csak és kizárólag a legjobb külsejű, legrámenősebb, legvagányabb (leginkább "alfa" viselkedésű) férfit veszik egyáltalán észre. A többi mintha nem is létezne a nők számára. Namármost az esetedben is valószínűleg arról van szó, hogy magasak az elvárásaid a férfiakkal szemben, akik pedig megugorják ezeket az elvárásokat, nem akarnak családot, komoly kapcsolatot egészen egyszerűen azért, mert a jellemzően alfa viselkedésűek nem ilyenek. Másképpen megfogalmazva: ott lenne Kovács 43 Elemér csőszerelő, aki nem olyan vagány mint George Clooney, nem keres annyit mint Bill Gates és nincs akkora kisugárzása mint egy miniszterelnöknek, de alapvetően normális figura lenne aki családot szeretne... csakhogy őt észre sem veszi a nő! Ezért elkezd panaszkodni: a férfiak nem akarnak normális kapcsolatot, családot... a francot nem, csak az alfák nem akarnak! Rengeteg normális kinézetű, jólelkű ember rohangál odakint társtalanul és vár (általában) hiába.
2013. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Jaj istenem, ez az alfás sírás, legalább ezt a kategóriát mentsük meg tőle! Ha Kovács Elemér egy nőnek se tetszik, akkor lehet, hogy elgondolkozhatna, hogy talán nem minden nőben van a hiba, hanem Kovács Elemérben. És tehetne egy kicsit azért, hogy párt találjon ahelyett, hogy csak várja a sült galambot.

Nem kell tökéletesnek lennie. Csak ne legyen egy picsogó nyámnyila alak. Máris meg fogják találni a nők.

2013. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Az exem egy széles vállú, jóképű pasi volt, tipikusan az a szépfiú, akiért döglenek a nők. Engem is nagyon elkápráztatott, hogy milyen jó kiállású párom van. Aztán mikor komolyabbra fordultak volna a gondok (összeköltözés), akkor annyira megijedt a felelősségtől, hogy inkább gyorsan lelécelt. 4 év után.


A mostani párom nem annyira sármos, nem olyan izmos, és a legtöbb nő nem dobja le magáról a bugyit, amint meglátja, de családszerető pasi, és tudom róla, hogy nagyon szeretne gyerekeket. A személyisége ezerszer többet ér, mint az exemé, egy csodálatos ember!


Szóval, a tanácsom: nyisd ki a szemed és nézz körül! És ha családot szeretnél, kerüld a szépfiúkat... igaz a mondás: attól még, hogy kívül fényes az alma, még belül lehet rothadt...

2013. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

"Rengeteg normális kinézetű, jólelkű ember rohangál odakint társtalanul és vár (általában) hiába."


Sult galambra var? :)

2013. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a szinglik merre vannak, de az én párom pont ilyen. Én 16, ő 22 volt, mikor összejöttünk. Már akkor is mondogatta, hogy ő családot szeretne, komoly kapcsolatot, de akkor még betudtam ezt annak, hogy friss volt a kapcsolat és nagy volt a szerelem. Nos, azóta eltelt 6 év, együtt maradtunk, összeházasodtunk, és készülünk belevágni a babaprojektbe. Ő már 22 évesen is vállalt volna gyereket, de ugye akkor én még nagyon fiatal voltam, valamint az anyagiakkal is voltak gondok. Biztos vagyok benne, hogy sok ilyen van még, mert az összes gyerekkori barátja, akivel máig tartja a kapcsolatot szintén házas, vagy legalábbis házasodni készül/sok éves kapcsolata van. Szóval az én környezetemben, ismerettségi körömben csak az általad említett férfiak vannak.
2013. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyilván nem abban a miliőben,ahol Te keresgélsz.
2013. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hát ez az hogy én sajnos csaj olyan férfit ismerek aki gyereket akar és házasodni, csak szexet nem akarnak :(
2013. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!