Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők nyitottatok e már rá a...

Szülők nyitottatok e már rá a gyereketekre intim helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt e már ilyen kínos pillanatotok, illetve áthallatszó hangok, amiket utána nem tudtatok hogy felhozni a gyereketeknek, hogy erre azért figyeljen oda. Milyen konfliktust szült ez nálatok?
2013. máj. 19. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tettem mintha mi sem történt volna.
2013. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Kolleganőm 3 éves kislánya:

"Anya látom bírkóztok! Várj jövök segíteni!"

:)))))

2013. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:D második :P nem gyerek a szülőre, hanem fordítva. :P
2013. máj. 19. 08:04
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Oké!

Úgy látszik, még korán van, most már "vettem a lapot"! :))

2013. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Milyen szülő az, aki kopogás nélkül csak úgy benyit? Bugris.
2013. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Rám nyitott egyszer anyám!De nem volt utána semmi fura viselkedése.Tudta,hogy nem a bélyegalbumomat mutogatom mindig a pasimnak:-)

Szerintem ez teljesen normális viselkedés volt tőle. Bocsánatot is kért később.Kopogni kopogott szerintem de nem hallottam:-P

2013. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát van olyan amúgy. A miénk ilyen pl, bár már nem lakok otthol, csak amikor otthol vagyok azt veszem észre, hogy már bent is van. Én férfiként biztos egy darabig a sarokba hüppögnék, ha a kislányomat úgy látnám. :( áááááááááááááááááááááááááááááááááááá bele sem merek gondolni. Még gyerekem sincs, de nem akarok tudni semmit sem, és tutira biztos vagyok benne, hogy az én lányomnak, a gólya hozza majd a gyereket, a férfi is csak azért lesz mellette, mert valakinek enni is kell adni a gólyának. :)
2013. máj. 19. 11:26
 8/16 Amado atya ***** válasza:
100%

Nem, mert "olyankor" a szoba felé se megyek, sőt, még magukra is zárják az ajtót.

Egy gyereknek is lehet intim szférája, nem kell folyton a nyakán/nyakukon lógni. :)

2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes. De amúgy szóvá tennéd ha hangoskodnának? vagy tűrnéd, mert "intim" szféra?
2013. máj. 19. 18:24
 10/16 Amado atya ***** válasza:
Legfeljebb utána szólnék, hogy kicsit vegyenek vissza a hangerőből, mert a szomszédok is meghallhatják. :)
2013. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!