Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra egy ilyen hétvége? H...

Újra egy ilyen hétvége? H lehet ebből kitörni?

Figyelt kérdés
a családom messze él tőlem, csak pár havonta látom őket. Én egy éve külföldre jöttem ahol nincsenek igazi barátaim van pár ismerősöm akit fel tudok hívni meg még sok akivel kb párszavas viszonyban vagyunk. Szerencsére van barátom de ő is sokat tanul meg nem is lóghatok folyton rajta. Így megint az van h itthon ülök és olyan szerencsétlennek érzem magam h nem tudok milyen programot szervezni. Pár embert már megkérdeztem de senki sem ér rá..nem tudom mit csináljak h ne legyek ilyen magányos már az önbizalmam is totál nullán annyira nem megy az ismerkedés és megbolondulok a gondolattól h a ma estét is egyedül töltöm. Mit tegyek h szerezzek ismerősöket? van h az egyetemen beszélgetek emberekkel de tök komolyan mondom régen társasági lény voltam mostanra nincs semmi témám az emberekkel, el se tudom képzelni miről beszélgessek egy darab senkinek érzem magam..
2013. máj. 31. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasnivaló a hétvégére: [link]
2013. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le tudod tölteni pdf-ben, szerintem minden kérdésedre megadja a választ. Az már rajtad múlik, hogy hasznosítod-e.
2013. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!