Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Nincs kedvem élni már nagyon régóta.

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlen vagyok, hogy az nem igaz. Eddig még nem értem el semmit az életemben, mindig mindent feladok és itthon ülök mióta élek mert nincsenek barátaim (vagyis 1 van). Szerelmes egyszer voltam, de a srác le se szart. Nincs hobbim, csúnya vagyok, rossz tanuló vagyok, nem érdekel semmi, csak ülök bezárkózva egész nap, a társaságot nem szeretem úgyhogy ha jön hozzánk valaki akkor szépen bejövök a szobámba. Majd családot szeretnék később de a szüleim szerint ember legyen a talpán aki az én természetemet majd elviseli. Nagyon makacs vagyok, nem tehetek róla. Olyan "rossz" boldog embereket látni mert nem tudom, hogy ők mit csinálnak, hogy olyan boldogok, szépek meg minden. Még csak középsuliba járok de szerintem nincs miért élnem mert soha semmi nem sikerül és nem is támogat senki. Szakácsnak tanulok de nem akarok az lenni, azért választottam ezt mert muszáj volt valamit. Fel akarom adni mert úgy érzem hogy feleslegesen vagyok itt. Mit kezdjek magammal?

15l


2012. aug. 23. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod írj nekem privit. 17/L

2012. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Soha semmi nem sikerül, nem vagyok jó semmire, feladom...ez a legkönnyebb. Szerinted másnak az ölébe hull csak úgy minden? Mindannyian megdolgozunk azért hogy szeressenek, azért hogy jól érezzük magunkat. Szállj magadba és változz meg. Hisztis kislány vagy aki jó dolgában nem tudja mit csináljon.
2012. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy egyből hisztis vagyok :)
2012. aug. 23. 15:07
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják: kamaszkor. Mindenki átmet ezen, majd túl leszel rajta te is. Ha tisztában vagy a hibáiddal, miért nem próbálsz változtatni rajta?

És már ne is haragudj, de 15 éves vagy, tőled egyszerűen nem tudom komolyan venni at a kijelentést, hogy nem értél el semmit az életben, mert arról sincs fogalmad, hogy mi az, hiszen még el sem kezdődött a tiéd. Majd idővel, és sok-sok tapasztalattal később vissza lehet térni erre a témára.

2012. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Huh, ez sok tini gondja, nemcsak a tied. "Nem értem el semmit az életemben.." : azért még lesz néhány éved, amiben elérhetsz valamit. Csak meg kellene találnod, mi az ami érdekel. Ha a szakácssulit nem szereted, nézz körbe mi érdekelne, és iratkozz át másik suliba. Mivel be vagy zárkózva egész nap, igy nem is lehet barátod. Meg kell találni a saját társaságodat. Más is makacs (én is), mégis van családom, ha tényleg te is akarsz társaságot, akkor el kell fogadni mások "mániáit", alkalmazkodni kell. Csúnya vagy? Ki mondta? Minden embernek más a szép. Ha meg látod, mit kellene változtatni magadon, akkor kezd el.

Ezekből az érzésekből nehéz kikavarodni, de ki fogsz.

2012. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán látogass el olyan kórházba, vagy intézménybe, ahol gyógyíthatatlan betegeket ápolnak.


Hidd el, utána értékelni fogod az életedet és azt is látni fogod, hogy ők még a betegségük ellenére is mennyire szeret(nének) élni.

2012. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.

Nem bántás, ez tényleg hiszti, kamaszkorral jár. Ismerős szavak, néhol. :D

15 vagy, előtted az élet, de ha ezt folytatod, akkor tényleg így marad.

Hajrá!

22/L

2012. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorban szinte mindenki ilyen. Majd ha huszonévesen is itt tartasz, akkor van gond.
2012. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Tudod, én ma 2 órát aludtam, és úgy jöttem el dolgozni. Kell a fizetésen kívül a plusz pénz, hogy segíteni tudjak Családtagokon. Ha egyszer otthon gubbaszthatnék, mint ahogyan Te teszed, lehet, hogy sírnék a boldogságtól. :)


Nincs semmid és senkid? Szerintem erre a legkönnyebb építeni... :) Tök ugyanígy voltam fiatalon, de belezúgtam egy hobbiba, és nem érdekelt, hogy a többiekhez képest visszahúzódó voltam. Te is meg fogod találni, hidd el...

Ja, és nincs ilyen fiatalon csúnya lány...

2012. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, mondták már, hogy csúnya vagyok. Ezen nem tudok változtatni, szar géneket örököltem vagy hogy is mondják ezt. Sajnos tudom milyen annak az élete aki gyógyíthatatlan beteg, de komolyan mondom én inkább cserélnék egyel. 5 évig éltem a nagyapámmal, akinek a végén már le kellett vágni a lábát és folyton beteg volt, már enni sem tudott. Aztán ott van a rákos keresztapám, szívbeteg haverom. Valahogy odaadnám nekik az életemet mert jelenleg nem látok semmi jót. Soha senki hozzám se szól, mintha nem is léteznék. Ahol lakunk ott csak cigányok vannak, velük meg nem fogok barátkozni. Vagy a másik csoport, a nagyképűek akik 'tökéletesek' és ők a magamfajtát lenézik, lehetetlen velük barátkozni. Itt mindig minden csak a kinézetről és a pénzről szól. Sokkal szívesebben éltem volna 20-40 évvel ezelőtt, sokkal jobb lehetett az a világ.
2012. aug. 23. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!